Zmena okná na okná z PVC je ľahšie než vzorom dreva. V skutočnosti je sklo upevnený k rámu pomocou krycích líšt (pásy obklopujúce zasklenie). Avšak, budete musieť dodržiavať určité kroky. Tie prvé zo všetkých rôznych nástrojov musí: rukavice, aby nedošlo k zraneniu, 1 kladivo sklenárskych Flathead, tesniace pištole alebo klasické 1 špachtľa, 1 šálka, 1 dlátom.

Extrakcia zasklievacích líšt

Ak chcete získať presné meranie dlaždice zmeniť, stlačíte tie korálky. Odstrániť, že z jedného okna, v menšej časti domu a málo využíva. Sledujte obmedzenia so zvyškom rámca pre posúdenie veľkosti okien, bude to tiež umožňujú vhodne umiestniť dláto nôž. Uvedomte si, že sklo je o niečo menšia ako rámu. Najprv demontovať najviac podlhovasté tyče a umiestnené na strane závesu; umiestnite dláto v stredu. Kliknutím na tlačidlo ľahko uvoľniť zasklievacou lištou. Zasuňte nôž USA do vesmíru postupne odstrániť zasklenia rúk.

Výmena zasklenia PVC

Používať prísavku, aby sa odstránili staré zasklenia a umiestniť ho znovu bez rizika zranenia alebo rozbiť. Teraz musíme kalibrovať novú zasklenia pre okná aj naďalej otvoriť bez problémov. Umiestnite kliny tak, že budete sa zabránilo zrúteniu rámu a trenie. Opätovné použitie existujúcej kliny a v prípade potreby vyplňte. Skontrolujte, či je otváranie a zatváranie prebiehajú bez trenia a podľa toho nastaviť vyváženie.

Opätovná inštalácia zasklievacie lišty

Premiestniť prútika na ich pôvodné miesto, pokiaľ možno s použitím dreveného klinu. Nezabudnite dať v opačnom poradí. Pozornosť kohútik jemne príliš silné gesto môže dôjsť k deformácii rámu, čím sa zabráni uzavretiu cez načasovanie skla.

> Vyžiadať cenovú ponuku pre vaše okná