Geri dönüşüm eğilim&# 039;

mobilya tasarımcıları eğlenceli elleçleme paletler, sehpa veya ceket koltuk yönlendirmek yana, bu kadar mal depolama hareketi "Deco geri dönüşüm zanaat" köklü görünüyor. Sonra kayma bu eğilim icar hiçbir soru hangi biz ekonomik, ekolojik temel üçlü E atfetmek! Biz şu fikirleri inşa etmek isteyen mobilya seçmek için kalır hatta demontaj (veya) paleti (ler) içermeyen bir seçim!

Bir sehpa

Satın alınan sehpa daha iyi, sehpa palet sürümü geri dönüşüm tarzı ev entegre etmek isteyen kuark bütçeleri ve sanatsal ruhlar için uygundur. kullanım kılavuzu? Bir matkap ve çivi ile aynı büyüklükte iki araya getirerek, daha sonra bunlardan birinin arkasını emniyete, 6 mobilya tekerlekleri Leroy Merlin tarafını çimdik. Bonus? oda dekor ile anlaşarak bir renk seçerek tüm Repaint!

bir tezgah

paletler gibi bir şey, evine tatlı evinde veya devremülk bir anda bir bank doğaçlama! Diğer yan yana oluşturulan iki blok yerleştirmeden önce, iki çift olarak dört palet üst üste. kayış (birbirinin üzerine üst üste yerleştirilmiş paletler, sonra da iki blok oluşturulan) ve Daha sonra, o zaman rahatlık yönü, deco bir köpük görünüm için iyi bir doku giymiş . Son dokunuş eksikliği: onun rahat bir görünüm vurgulamak için tezgah dekoratif yastıkları doldurun.

bir başlık

Fantezi bir başlık ama hiçbir bütçe? taşıma palet kurtarmaya geliyor! Birinci adım: İki paletler, yeniden boyamak için varlık fikrinin makyaj. biri büyük bir etki yaratmak isterse Ama üç tane daha palet seçti. Klasik bir modeli, genellikle 80 ila 120 cm bilerek, üç ayak hizalanmış paletler böylece önemli ölçüde yatak kapsamını aşan uzunlukta 3.60 m'lik bir yatak başlığı oluşturmak için kullanılır. Sonraki adım: Bir matkap ve çivi kullanarak bu paletlerin birbirine bağlayan ve ardından yatağın arkasında uzun ve dikdörtgen kitle yerleştirmek Odada hiçbir şey yanında bir sansasyon maliyet bu yaratılması gibi Şaşırtıcı!

bir portmanto

gerçekleştirmek Çok kolay, onun ahşap plakalar bir matkap ve vida, kanca (bir duvar olarak kancalar) kullanılarak ayarlanır sonra şekilleniyor askı palet. Bunun gibi, her biri kendine kişisel bir dokunuş akıllıca yapılandırılmamış şekilde onları güvence aksi her kancayı hizalamayın veya seçer. Sadece palet sadece duvara ve voila tarihinde yapılan geçtiği iki büyük çivi dikmek duvara kırmaya kalır.

bir ofis

Hatta çalışma alanı sürümü palet eğilim geri dönüşüm zanaat bağlıdır. Gerekli ekipman? 3 palet taban tepsisi desteği oluşturacak şekilde onları aralığı, tüm uzunlukları dikey olarak uzandığı iki. Üçüncü sözü ofis raf oluşturmak üzere ilk ikisine, yatay, inecek. Sonra sabit ve yapı kurulu, yönetim kurulu (ahşap, cam ...) üzerine koymadan önce (her zaman bir matkap ve vida kullanılarak) güçlendirilmiştir. Sıra sende!

palet taşıma ile bir ofis oluşturma