Nie je potrebné tráviť šťastie na medovky a ďalších čistiacich prostriedkov

Životnosť kože závisí predovšetkým na údržbu a upratovanie každý deň. Ak ho opustíš, môže sa rýchlo poškodí a stávajú náchylnejšie k škvrny. Ponúknuť nový mládeži, redakčný, si objednáte 4 tipy babička efektívne a ľahko dosiahnuť.

Tip # 1: Rub kožu mydlom

Ak chcete obnoviť svoj lesk do vášho koženú pohovku, nie je potrebné sa minú celé imanie, balzam a iné čistiace prostriedky. Začnite tým, že práškovanie to s jednoduchým handričkou. Namočte žinku a potom srsť je Marseille mydlo. Potom trieť kožu po celej svojej ploche, a potom opakujte postup s čistou vodou vypláchnuť mydlo. Dokončiť sušenie čistým bavlnenou handričkou.

Marseille mydlo marius Fabre
© Marius Fabre

Tip # 2: zmiešajte čistiace mlieko a ocot

Čistiace mlieko môže tiež urobiť divy vyčistiť koženú pohovku. K tomu, namočte vatový tampón alebo mäkkou handričkou čistiaceho mlieka a pridajte niekoľko kvapiek octu na podporu prenikania mlieko. Jemne trieť a dokončenie odovzdávanie na koženom vaty impregnované zvlhčovač.

čistiace mlieko Mixa
© Mixa

Tip 3: Použitie bieleho ílu kameňa

Tu je veľmi účinná metóda pre začínajúcich spoty vložené do kože: namočte špongiu s vodou s trochou bieleho ílu kameňa, jemne čistiť kože nikdy trieť! Jemne opláchnite a nechajte uschnúť. Upozornenie: Tento postup nie je určený pre použitie na krehké skrýva riziko ich poškodenia.

íl kameň Greenweez
© Greenweez

Tip 4: práškovanie s jelenicou

Aby bol váš najlepší kožené kreslo, je dôležité, aby ho čistiť aspoň raz týždenne. K tomu, prach jemne s mierne vlhkú jelenicou. Ideálne zachovať krásu kože!

amazonka kamzíka kože
© Amazon