Perdeler, bölümler ve diğer hileler: çözüm bulmak olduğunu&# 039; İhtiyacınız

tamamen açık giyinme eğilimi değilse - ya da daha fazla - sizin için, burada kendi giysi meraklı gözleri gizlemek sağlayacak bazı ipuçları. Bunlar en uygun birini seçmek mümkün çözümlerdir.

giyinme gizlemek için nasıl
© IKEA / James Rynd / Sandra Werud

perdelerle gizle giyinme odası

güzel ve ucuz Hem burada odanızda biraz daha sıcak ve rahat bir atmosfer katacak bir çözüm. güzel perdeler, renkli ya da basılmış orijinal arkasında giyinme odası gizleyin. sonuna kadar oyun ve odanın geri kalanını maç olacak güzel bir kumaştan yapılmış perdeler modelleri için gidin.

giyinme gizlemek için nasıl
© Mobalpa

arkasında başlık bir giyinme odası

arkasında başlık, bir giyinme çok gizli. Arka erimiş, sadece algılanır. daha takdirine için basınç açma sistemi sayesinde, kulpsuz kapılar arayın.

giyinme gizlemek için nasıl
© Leroy Merlin

Ve Japon panelleri?

Japon panelleri her zaman iyi bir çözümdür. Basit ve aynı zamanda zarif, kolayca aynı odada farklı alanlarda tanımlayabilirsiniz. Ayrıca gardırop gizlemek için kullanabilirsiniz.

giyinme gizlemek için nasıl
© IKEA / Thomas Ekdhal

Nasıl kapılar eklenir?

Bir giyinme gizlemek için geldiğinde kapılar hala en temel çözümdür. Ama nasıl bir açık soyunma odasına kapılarını eklenir? resimdeki gibi, kapılardaki olmadan raflara tercih olurdu, varsa, sadece aynı model kapılarını satın almak aynı mağazaya tekrar, onlar düzeltmek için bu kadar basit olacaktır. Ancak sizin gardırop yerine oluşturulur askılar dağınık ise basit çözüm hemen önce çıkarılabilir bölüm eklemektir. Kolayca takmak modeli vardır.