Pravda Interaktívny návrh box

Vytvorené v roku 1967, značka Chantemur špecialista tapety ponúka od konca roka 2008 na svojich internetových stránkach www.chantemur.com simulačný nástroj do 3 rozmeroch s takmer 150 modelov ponúkajú tisíce kombinácií interiéru.

"Chceli sme podporiť našich zákazníkov v ich dekorácií projekty, lebo je možnosť kombinovania tapety a klesá v mnohých častiach a nálady"Hovorí Flower Tilmont, riaditeľ Internet na Chantemur. "Cieľom je, aby si každý užívateľ môže baviť podšívkou tapety voľby na stenách miestnosti, ktoré budú vybrané. Dokáže premietať svoj domov v jeho budúcom interiéri. "

"Manažéri našich 110 predajní vo Francúzsku ocenia tento interaktívny nástroj, ktorý tiež pomáha klientom pripraviť svoje store návštevu," povedal Flower Tilmont. Na tomto projekte sa kreatívna agentúra špecializujúca sa na dizajne a architektúry 3D Stereograph úzko s webovou agentúrou Neoweb, ako sa sídlom v Lille (59), boli vybrané.

Reklamné agentúry vymysleli nový nástroj Trend kníh, študoval zákazníkom Chantemur a samozrejme zbierku maľovaných Chantemur papierov.

Výsledok: účinné presadzovanie, je veľmi intuitívne, takže sa vrhnúť do štyroch hlavných miestností v dome: obývacia izba, spálňa, kúpeľňa a kuchyňa.

"Každý tapety vzor, ​​navrhujeme dva modely prostý tapety a ponúkajú užívateľom možnosť vyskúšať ďalšie tapety united spojená"Komentoval Flower Tilmont. "Naším cieľom nie je obmedziť internet v jednom kombinácii a nechať projekt podľa ich vkusu a farbu a štýl ašpirácií.

Kedykoľvek môžu užívatelia urobiť simulácia v inej miestnosti alebo zmeniť jeho výber", Hovorí.

Málokto 3D simulačný nástroj k dispozícii na internete. Ďaleko od tradičného interaktívneho farbív, aplikácia ponúka skutočnú možnosť voľby z harmónie a veľmi realistických scén.