Tento modrý sen ... A v prípade, že kvalita vášho noci tiež závisí na farbe stien vašej izby? Deco.fr vám povie všetko!

Ak chcete vytvoriť útočisko pokoja vo svojej izbe, majte na pamäti, že atmosféra na izbe je priamo ovplyvnená jeho farby. Niektoré odtiene sú priaznivé pre relaxáciu, zatiaľ čo iní majú tendenciu mať dobiť energiu vlastnosti. Neprepadajte panike, tu sú niektoré tipy designu, pokiaľ ide o farby, aby zabezpečili, hlboký spánok. To, čo si dojednať kokónu a pokojne spať.

Útulné miestnosti s prírodnými tónmi

Staviť na palete béžovej, smotany, piesok alebo gaštanovo hnedej, aby zabaliť kus hladko. Elegantné letné aj zimné, útulný vzhľad udeľujú upokojujúcu atmosféru vo vašej spálni. Múr, ozdobné doplnky, posteľná bielizeň, mäkké koberce, nábytok z prírodného dreva ... Je Zen chárt kombinuje jemne a ľahko klesá od podlahy až k stropu. Ideálny na zabezpečenie útulnú atmosféru trochu romantická.

Zen Room prírodné tóny
© Maisons du Monde

Staviť na palety prirodzených farieb pre príjemnú atmosféru vo svojej izbe. Béžová, piesok, okrovej kombinovať rôzne odtiene mäkké upokojujúce miestnosti.

Green na Zen miestnosti

Zelená je v top farieb, ktoré uľahčujú spánok. Avšak, všetko je o rovnováhe, a to najmä v miestnosti. Je potrebné zosúladiť svoje pádlo nedostal príliš tónovaný výsledok. Takže trik je doplniť tento odtieň mäkkým sekundárne farby ako modrá. Manželstvo mora zelenej a pastelovo modrá a priniesť skutočnú sladkosť do svojej izby. Zelená je farba a antistresový účinok je upokojiť prináša dotyk prírody vo svojej izbe. Ponúk na niektorých zelených doplnkov so svojím lôžkoviny, vaše deco vankúše alebo koberec a neváhajte kombinovať s ďalšími prírodnými farbami.

green wood Nature House
© Fotolia

Wall cez dekoratívne doplnky, rozhodnúť sa pre odtieňoch zelenej pre relaxačnú atmosféru vo svojej izbe.

Z prášku ružovej do miestnosti "kokon" upokojujúce

Pink je konečný pochúťka a zaistí upokojujúcu atmosféru zriedili v miestnosti, a budete dobre spať. V prášku alebo vo veku, ružovej prinesie nielen mierne ženský dotyk na svojej izbe, ale dám si príjemný upokojujúci účinok vášho interiéru. Synonymom pre hladký, tento elegantný odtieň je pre rojkov a umožní vám spadnúť do ríše snov postupne. Kombinujú svetloružové s odtieňmi šedej alebo smotany pre nechať hýčkať zmesi. Dajte si ale pozor, aby nechodil na fuchsie alebo sýto ružovej, energizujúci tonikum účinok kyslých farieb urobí váš spánok ťažké.

prášok ružový izba
© Farrow & lopta

Niektoré ružové akcenty do svojej izby, aby vidieť život ako Edith Piaf a Marilyn vziať!

Banner domov sveta
© Maisons du Monde

Fialový miestnosť na spanie hladko

Purple je veľmi elegantná farba, ktorá prináša dotyk ženskosti do miestnosti. Táto trieda je k dispozícii s jemnosťou a zabaliť izba s hladkým plachtenie. Avšak pozor dávkovať farbu, aby nedošlo k preťaženiu, ktoré by mohli rušiť váš spánok. Ísť na Deep Purple alebo lila odtiene pre upokojujúcu atmosféru. Violet vám prinesie všetky potrebné pokoj úspešne zaspať pokojne.

Nature Provencal duch Room
© Maisons du Monde

Farby fialovej a fialovej vytvoriť príjemnú atmosféru vo svojej izbe, ale dávajte pozor, aby ste ju zneužiť!

Modrá upokojujúce miestnosti

Obloha, tyrkysová, indigo alebo svetlo ... Modrá je farba, ktorá láka pre únik i relaxáciu. Ideálny odtieň v miestnosti, modrá je pokojný. Staviť napríklad sadu pastelovo modrá zvýrazniť sladkosť vášho domova. Ale nuancez modrá s ostatnými jemných farbách, aby sa zabránilo určitú beznádej. Napríklad kombinovať upokojujúce odtieň v palete šedi. Výsledkom bude nielen súčasné, ale aj uľahčiť spánok.

pastel blue room
© Farrow & lopta

Pastelové modré steny a niekoľko vankúšov v rovnakej farbe bude farbu svojej izby a vytvoriť atmosféru vedúce k spánku.

biela pre pokojný spánok

Jedna vec je istá, biela je stávka na istotu za izbu. Táto neutrálna farba odráža pokoj a kľud pre pokojný spánok. Avšak, to je ľahko a rýchlo dostanú do dezinfikované klinického účinku trochu neosobné. Ak sa chcete vyhnúť tomuto výsledku, trik je pridať rôzne farebné ozdobné doplnky. Namiesto toho sa spolieha na paletu pastelových farieb, ako sú broskyne, lososovo ružovej alebo modrej oblohe, a to najmä u vankúšov a posteľnej bielizne Dobrú noc!

White útulný romantický izbu
© Maisons du Monde

All-bielej miestnosti môže byť útulný za predpokladu, že budete hrať na zmes materiálov s posteľnou bielizňou, mäkké podlahové rohože ...