Konštrukcia musí byť minimalistický ...

Rafinovaný, triezvy a moderné, tu sú kvalifikačné o návrhu miestnosti a futuristické kúpeľne. Modely navrhovanej avantgardných dizajnérov často obsahujú tmavé farby, ako je čierna alebo šedá, niekedy jasnými farbami a honosné ako červené alebo fialové. Formuláre sú čisté a hladké, často grafika. Čo sa týka materiálov, ktoré sú často za studena, ako je betón alebo dlaždice.

Ale mali by byť tiež budúce kúpeľne s high-tech predmetov, ako sú svetlých stanovených v vaňou alebo sprchou pre farebnú vodou, televízna obrazovka vložený do steny alebo zrkadlá alebo A zariadenia, aby sa prietok vody priamo na požadovanú teplotu. Tieto inovácie sú často drahé, ale niektoré z nich môžu byť odhalená za rozumné ceny. Takže vytvoriť svoj dizajn a futuristická kúpeľňu bez porušenia banky, tu je 10 tipov, ktoré vám môžu inšpirovať:

čierne akcenty

Dať úľavu vašej kúpeľne design, vyberte si nejaký nábytok alebo čierne doplnky. Môže sa jednať o umývadlo, kúpeľňová skrinka alebo niekoľko prúžkov čierne obrazy na stenách. To dá grafický a veľmi moderný pocit do miestnosti.

Svetlo vo svojej vani

Pre avantgardný a futuristický, vyberte svetlé škvrny stanovené vo vani. V závislosti na zvolenej farby, potom môžete vziať kúpeľ v modrej vode, zelenej alebo ružovej ...

elektronika

Budúce kúpeľne bude naplnený elektronické prístroje všetkého druhu. Niektoré značky už ponúkajú zrkadlá, v ktorých sú vložené plazmových obrazoviek, ale ceny sú stále vysoké. V prípade, že sa nezmestí do svojho rozpočtu, môžete mať vždy malú plochou obrazovkou televízie, ktorý umožní veľmi futuristický vzhľad miestnosti navyše baviť vy ... Malý digitálny displej rádio funguje taky ...

dizajnér vaňa

V dizajnovú kúpeľňou, dizajn vaňa je zásadný! máte k dispozícii dve možnosti. Buď si vyberiete obdĺžnikovú grafiku a vaňu alebo si zvoliť oválny vaňa s čistými krivkami. Je to vec vkusu!

dezinfikujú nábytok

Na nábytok, rozhodnúť sa pre minimalistický dizajn. Nábytok by mal byť grafika a zmes v kúpeľni. farba strana, myslím, že biela a čierna, drevo farby, tri farby, ktoré sú pravidelne nájdené v dizajne kúpeľní.

návrhár kovania

Kovanie musí tiež súhlasiť s atmosférou kúpeľne. Vyberte si batérie s priamymi líniami a tvarov, s výhodou z chróm-farebné alebo čierne.

Asymmetric nábytok

Ak chcete dať moderný vzhľad a dizajn, usporiadať asymetricky kúpeľňový nábytok, ak je to možné, alebo kúpiť priamo od nábytku navrhnutý na dvoch rôznych úrovniach.

príslušenstvo pre Chrome

Rozhodnúť sa pre chrómovanými kovovými doplnkami pre vašu kúpeľňu. Čistý a hygienický strana tohto materiálu je ideálna pre dizajn kúpeľne a futuristické kúpeľne.

grafický umývadlo

Biela, čierna alebo transparentné, zvoliť misku priamočiarych tvarov.