uvoľnená atmosféra

Vyzdobiť váš domov nejaké extra sedenie, alebo dokonca vytvoriť uvoľnenú priestor, ktorý nahrádza tradičnú pohovka, otoman držať vašu pozornosť! Jednoduchá manipulácia, veľmi dekoratívne a za nízke ceny, Osmanská môže zviesť vás len.

rôzne poufs

Mali by ste vedieť, že existujú dva štýly gauč. Prvým z nich je nízka podnožka, ktoré môžu byť použité ako dobre sedieť, bez chrbta pre natiahnuť nohy pri inštalácii na pohovke. Je tiež zistilo, tvar pouf hruškovitý inšpirovaný Zanotta Sacco, ktorý obsahuje malé polystyrénové guličky, ktoré nasledujú každý váš pohyb. Od roku 1968, celá generácia rada pohodlne vo vankúšoch byť voľne pohybovať. A dnes, to vždy tak úspešný v našich domovoch!

Tiež nainštalovať gauč v obývačke, aby ďalej posilniť svoju výzdobu a zároveň ponúka ďalšie miesta na sedenie v oveľa atraktívnejšie ceny ako kreslom alebo pohovkou. Potom môžete použiť, aby sa všetci sadnúť okolo stolíka, ale tiež vytvoriť televízie alebo čítanie kútik v obývacej izbe.

Beanbag pre každý štýl

Existuje mnoho modelov v najrôznejších farbách, aby vyhovoval vášmu štýlu: sivá pre interiérový dizajn, červený pre vnútorné pop ... vedieť, že existujú aj gauč vzorované s kvetinami a nápisov a dokonca New York budovy. A napokon, ak chcete, aby vaše vankúše prispôsobí vašim potrebám, môžete tiež rozhodnúť pre modely, ktoré sa pohybujú aj mimo nej. Tak oni ťa budú nasledovať do vašej záhrady!

Objavte náš výber vankúšov za nízke ceny: