Rozmanitosť chutí je jednou zo silných stránok prístroja

V posledných rokoch sa Francúzi znovu objavujú na prípravu čaju a tisíce chutí s veľkým potešením. Korenistá vôňa s orientálnymi klasiky, cez hlboké aróma čiernych čajových zmesí ponúkaných nikdy neskončí zviesť spotrebiteľov, neustále hľadá nové chuťové zážitky. Milovník čaju, som sa tešil na myšlienke testovanie nového stroja by Lipton na: navrhnutý agentúry designŠtúdio 5.5 a vyvinutý Krups, tento robot k ultra moderný vzhľad sľubuje revolúciu v umení čaju ... tak som napádal svoje zmysly cestovať čas na "Tea Time" novej generácie!

zmes chutí

Ak chcete lepšie porozumieť tomu, ako TO by Lipton, idem do pop-up obchod zriadeného podľa značky v srdci BHV na radnici v Paríži. Tento "bar lab,plně digitalizuje, otvorená až do 11. októbra 2015, je ideálnym miestom pre prvé objav stroje! Som privítala "osobné shopper čaju", ktorý ako prvý berie čas na pochopenie svoje chute. Po krátkom rozhovore, čaj špecialista mi odporučil zmes s názvom "Lime Cuban," povedal jeden z 33 príchutí ponúka značky. Nahliadnutím do mapy navrhovaných čajových kapslí, vidím, že zmesi rozmanitosť preto iniciatívy Lipton je jednou zo silných stránok prístroja: zelených čajov, čiernych čajov alebo infúzií, je tu niečo pre každého!

Na ktorú Lipton čaj Konštruovanie kapsulu 6
© TO by Lipton

Navrhovať by Lipton čaju kapsule 1
© TO by Lipton

Komplexné zariadenie pre ultra jednoduchú obsluhu

Konkrétne, ako TO by Lipton? Stroj má kapsule systém, ktorý kĺže do malého otvoru na tento účel. Druhé vydanie čajových lístkov v priehľadnom infúznej komory umiestnenej bezprostredne hore prostredníctvom technológie pohyb vzduchu infúzie, sú tieto listy sa varí neustále vo vode, zahreje sa na vhodných teplotách uvoľniť všetky ich príchute optimálne , Ale skutočná hodnota, na ktorú Lipton nepochybne spočíva v jeho zberu informácií systém, ktorý umožňuje stroj rozpoznať typ kapsule použitá. Nová doba generácie programu kanvica teplota a pivovarníctvo v súlade s týmito dátami, a to vždy na čaj s príchuťou k dokonalosti.

čistenie strane, stačí pretiahnuť špeciálny kapsulu raz mesačne (v priemere) pre désentartrer stroje vánok!

Navrhovať by Lipton čaju kapsuly 7
© TO by Lipton

Navrhovať by Lipton čaju kapsule 3
© TO by Lipton

vonné dojmy

Jeden dúšok (bez ma pálenia), som pochopiť hodnotu má taký robot doma: výstupné nevýrazné čaju akrov, alebo preto, že vrece vľavo príliš dlho v pohári! Zápach sa šíri pomaly okolo mňa, chute sú prítomné ... A to najlepšie zo všetkého, môj čaj sa podáva v krásnej kreslených šálke od značky Bodum, dodávaný s prístrojom. Experiment je úspešný ... obnoviť okamžite!

Praktické informácie:

TO by Lipton sa bude predávať za 179 € a kapsule stála krabice € 3,90 10. Stroj je k dispozícii na TO-Lipton.com dnes a tržby v Darty, FNAC a Boulangerovou od 30 októbra 2015 (Podrobný zoznam predajných miest na internetových stránkach značky).

4 farby: červená plameň, titánu, vápno zelené a lesklé strieborné.

Navrhovať by Lipton čaju kapsule 4
© TO by Lipton