DIY Videli na internete transformovať svoje Ikea položiek

Ak Ikea vždy ponúkala široký výber nábytku, osvetlenia a dekoračných predmetov praxe a to za nízke ceny, dnešný trend je prispôsobenie! Ikea Hack je fenomén, ktorý napadol na webe ako užívatelia vymenia výsledky svojho DIY vyrobené z produktov tejto značky. Princíp? Odklonenie nábytok švédskej značky od svojej primárnej funkcie. Makeovers, prispôsobenie, pridávanie položiek ... Všetko ide! Tu sú tie najlepšie nápady Identifikovali sme dať facelift vašej kuchyni!

Make kuchynský ostrovček s knižnicou

Ikea ponúka mnoho knižníc modelov, s policami alebo kocky, v ktorom môžete uložiť knihy. Pre dobre vetranom mieste a je prístupný vo vašej kuchyni, nainštalovať knižnicu značku v strede vašej kuchyne a ukladať svoje malé spotrebiče, poháre či kuchárok. Priložiť jednu dosku na hornej strane skrine pre vytvorenie pracovnú dosku. A teraz, vaša kuchyňa Ostrov je pripravený!

Knižnica transformovaná do Ikea kuchynský ostrovček
© Golden Boys a me

Tvorba police, bez ich upevnenie k stene

Ak chcete inštalovať police, ale chcú jednoducho rozobrať a nepoškodzujú vaše steny? Použite Ikea železné tyče, pôvodne určené pre zavesenie kuchynského náčinia alebo sprchovacím závesom, a hodí je vytvoriť kovovú konštrukciu, na ktoré môžete pridať háčiky, mriežku alebo magnetickú dosku pre ukladanie hrncov a iné nádoby.

Police bez pripojenia k Ikea
© Life a úpravy dizajnu

improvizované kvetináče

Ak chcete, aby vaše kvetináče s malými rukami, jednoducho použiť kúpeľňový záves tyče a kovové háčiky, ktoré prichádzajú s ním. Vaše rastliny alebo kvety v malých kvetináčoch železa a voila!

kvetináče Ikea
© JILL

Hostia korčule dievčenské

Prispôsobiť základné Ikea nábytok a dekorácie, aby z neho súčasť nebudeme vidieť v každom, prikladajú bicykle do skladovacie jednotky a používať nábytok, vozík, skladovaním v riadu, poháre, nádoby plnené sušienky alebo fľaše alkoholu. Či chuť vašich detí, čaj s priateľmi alebo aperitív s kolegom, tento bar bude zapôsobiť na svojich hostí!

Bar s kolieskami Ikea
© Sugar a tkaniny

Praktický a šikovný skladovanie

Švédska obrie je plné praktických malých predmetov, ktoré sú ešte viac, keď odvádza od ich prvého použitia! Ak chcete maximalizovať priestor vo vašej kuchyni, zavesiť časopis stojan v skrini umiestnené pod drezom pre ukladanie produkty čistenie, police vo dverách skrine, aby korenie alebo bar železo držať viečka hrnca.

Únos Ikea položiek
© Apartment Lekárnik

Premeniť knižnicu v šatníku

Nemáš miesto pre ukladanie všetkých vašich riady a príbory objemné? Transformovať táto knižnica Ikea komoda pre inštaláciu v otvorenej kuchyni. Môžete zatvoriť nejaké okno a nechať ostatné otvorené. Zdroj: Blog dve dievčatá One Mag

ikea hack knižnice bielizník
© Blog Two Girls One Mag

Prispôsobiť skladovacie skrine

Ak je vaša kuchyňa je preplnená vo vašom obývacej izbe, rozhodnúť sa pre akékoľvek jednoduché drevené skrine potom customiserez s farbou, tapety alebo maskovacou páskou. Popustite uzdu svojej kreativite navrhnúť inšpiratívne formy.

ikea hack prispôsobiť storage nábytok kuchynský
© Marie Willumsen

Vytvoriť multifunkčné centrálnej ostrov

V kuchyni, ostrov môže robiť aj prácu konceptom kanceláriu, rohová jedla, ale aj ďalší úložný priestor pre vaše kuchárske knihy alebo zložky, ktoré potrebujete mať po ruke. IKEA nábytok bol kompletne prepracovaný, aby pojať dostatočný úložný priestor. Zdroj: Blog Easy Patchwork

ikea hack ostrovnej kuchyne
© Karen Ackva

Transformáciu zásobníka policu

To je trochu nezvyčajné, Urob si sám! Používanie zásobníka, môžete vytvoriť zavesenie police na svojich kávových kapsúl, korenia alebo téglikoch. Je to praktické a dekoratívne!

ikea hack police nástenná polica
© Ikea Hackeri

paint police

To Hyllis polica je celkom bežné, okrem prípadov, keď je individuálna! Jednoduchý telefón farebné maľby na každom zo svojich regálov a voila. Zdroj: Blog Auguste a Claire

ikea zaseknúť police překreslil personalizovaných
© Auguste a Claire

Budovanie kuchynský ostrovček

V malom priestore, je niekedy ťažké nájsť nábytok, ktorý potrebujete. Tento majiteľ preto transformovala malú knižnicu v kartotéke, skĺzol pod štruktúru postavený s jednoduchými drevenými doskami rohové kancelárske jedál.

ikea zaseknúť ostrovné kuchynských liniek dosku
© Ikea Hackeri

prispôsobiť kroky

Či už ide o deti, alebo na dosiahnutie svojich obývacie steny, schody sú veľmi užitočné v kuchyni. Tento model BEKVÄM bola pokrytá tapety a farby, aby sa stal skutočným dekoratívny predmet, ktorý dáva farbu v kuchyni.

ikea zaseknúť noha walking Upraviť tapetu
© Tento malý Street

Málo dotyky, ktoré robia všetko

Reforma značka ponúka prispôsobiť Ikea nábytok drobných dekoratívnych doplnkov, ako sú nálepky pre fasády, kľučky dverí, pôvodné ploché farby alebo meď atď Čo sa oživiť vašu kuchyňu!

ikea zaseknúť kuchynských liniek na mieru rukoväti
© Reform

Vybudovať originálne odkladací stolík

Neverili by ste na prvý pohľad, ale tento stolík bol vyrobený s použitím drevené aktovku. Takže si môžete uložiť časopisy, ktoré si môžete prečítať tým, že strihacie rannú kávu.

ikea hack stolný navyše dvere drevené materiály
© Ikea Hackeri

Optimalizácia malý ostrovček

Tento pracovný priestor je veľmi výhodné mať väčší priestor v kuchyni. S dverami, to môže držať objemné prvky. Nezabudnite pripojiť smetiaku skryť a ušetriť miesto.

ostrovnej kuchyne odpadky simulujú
© Ikea

Pre viac informácií, získať knihu objaviť Ikea, ktorá združuje dostupné Hoëbeke vydaniach na 19,90 eur 70 hack.