Rovnováha pripojený k testu

Kuchynská váha pripojená? Nepopieram, že keď som videl, že to bol, som premýšľal, čo by mohol priniesť ďalšie jedlo. Moja zvedavosť sa prebudila, tak som sa rozhodol kontaktovať Tefal tak on mi požičal tento nový nástroj 2,0 dobu varenia test.

Zostatok na jednoduchý dizajn a jednoduchú manipuláciu

Po vybalení vyváženie varení pripojený, žiadne prekvapenie, to je bilancia na čistý a jednoduchý dizajn, ktorý neprepustí vnímať svoje technologické strany na prvom mieste.

Rovnováha môže byť použitý v tradičným spôsobom, ale to dáva zmysel, keď jeden ide online.

Ak to chcete, budete potrebovať chytrý telefón alebo tablet na stiahnutie zadarmo app (k dispozícii pre Android a iOS) Tefal. Prostredníctvom aplikácie, budete mať prístup k virtuálnej zbierku 300 receptov variť predjedla po múčnik uhryznutí chamtivý.

Meranie rovnováhy zváži pripojiť Varenie
© Amandine Lahure

Keď jeho telefón sa stáva spojencom v kuchyni

Test alebo skôr pripojená rovnováha testy

Ak chcete zistiť, čo bolo saldo v bruchu, som si uvedomil, niekoľko testov vidieť, aký druh kuchár ona rieši. A tak som si pripravil tri recepty: citróna pusinky koláč, koláč kôry a mäkké citróna.

Na krásne nedeľné popoludnie, som začal pripravovať citrónový koláč s mojím 4 roky (kto miluje robiť pečivo so mnou).

1. krok: jeho bluetooth zariadenie je pripojené k rovnováhe synchronizuje s smartphonu alebo tabletu. recept je vybraná vo virtuálnom kuchárky a spustí sa recept.

Cvičenie Tip: môžeme zvoliť počet hostí / príborov a výpočet zložiek sa vykonáva automaticky. Ďalšie potrebuje vedieť deliť alebo násobiť ¼ litra a 75g, rovnováha pre vás!

Vysvetlivky k rovnováhe spojené Tefal
© Amandine Lahure

Fotky a videá, ktoré nesprevádza vás

Aplikácia obsahuje zoznam zložiek a náčinie potrebné k receptu. Potom krok za krokom recept je podrobne vysvetľujúci text, obrázky ukazujúce prácu nôh, alebo dokonca aj video, keď sa stane zložitejšie, alebo tip je uvedený.

Pre nováčikov v kuchyni, budete sa cítiť sám klesol vo vašej kuchyni.

Ďalším trikom praxe: tara a konverzie sú automatizované medzi gramy (kapacita 10 kg max) a cl.

Pripojený stupnice vhodné pre deti
© Amandine Lahure

Maximálna koncentrácia a autonómie pre malé kuchyne

Táto váha má veľmi hravý stranu a je skutočným prínosom pre malé pocit, ako autonómne. Napríklad, množstvo, váha sa má obrys, ktorý označuje, kde sa práve nachádzate. Moja dcéra bola schopná merať len múku, cukor a kvapaliny, neschopný čítať, len sledoval červený pruh na môj telefón. Bol som tam len na prácu nôh a pečenie.

Výsledkom vynikajúce lemon pusinky koláč a mäkké citrón (áno, došlo k čistému citróny raziace domov) ľahko vykonávať štyri ruky.

varenie časovač pripojený stupnice
© Amandine Lahure

Aplikácia využíva rovnaký časovač pri varení

Takže pre alebo proti pripojené meradle?

Pre niekoho, kto už má dobré znalosti o varení, to varenie connect bilancia je trochu gadget. Pre nováčikov, alebo niekto, kto chce začať pripravovať lahodné pokrmy, táto rovnováha je dobrý prvý malý kouč doma.

Prípravky na výstupe z pece, pripojenej platformy a aplikácie sprevádzať a coachent. Bezplatná aplikácia má kuchárku veľmi rozmanitý, od začiatočníkov až po expertov.

Je ľahko ovládateľný, kompaktný a môže byť použitý s alebo bez použitia. Jeho hravý bočné a veľmi vizuálne rozhranie, aby bolo skutočným prínosom do kuchyne s rodinou.

Tam sú tiež niektoré negatívy. Pri použití, som zažil niektoré chyby pri behu príjmy. Bolo to kvôli mojim telefónom, aplikácie alebo vyváženie, neviem, ale to nie je príliš pohodlné v okamihu oživiť recept až do konca.

Mať smartphonu odpočíva na lavičke alebo v jeho blízkosti nie je najpraktickejšie mal rešpekt k múke a iných zložiek, projekcie na nej. Malé čistiace zariadenie po varení workshop možno potrebné.

Ďalšou nevýhodou je cena (€ 69,99), čo je ešte trochu vysoká pre rovnováhu, a to aj v dobrom stave. Táto poznámka je však kvalifikovať pri zvažovaní aplikácie zadarmo a úspory, ak sme si mysleli, bude trvať niekoľko kurzy varenia!

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto pripojenom stupnice: kliknite tu