Skutočný kód farby


Každý, alebo takmer vôbec počuť nahé štýlu či už v móde alebo dekorácie. Ale čo je to naozaj? Pre ktorý je vyrobený tento trend a ako ho prispôsobiť doma? Navrhujeme odpovedať na všetky jeho otázky s malým dešifrovacím trendu.

Nahý, čo to je?

Viac ako štýl, nahý je farebný kód, ktorý ako prvý začal objavovať vo svete módy. "Nude", čo znamená nahý v angličtine, skutočne začal prekladať využívaní non-farieb v módnych prehliadok či make-up efektom "holej koži" v pleti. To znamená, že nahé farby sa pohybujú od béžovej a svetlo ružové, inými slovami, že farby, ktoré pripomínajú kožu prirodzene. Takže keď dom & Predmet prehlasuje, "v podstate", ako je tematické dekoráciu pre rok 2013, nahé späť na pódiá, aby prirodzený spätný dekorácie. Ale pozor, nahé je prirodzené a falošne vyžaduje skutočnú sofistikovanosť.

Nahá, pre koho?

Aktu je štýl, ktorý sa bude dať nový a romantickú atmosféru v miestnosti sa oblieka. Aj tieto prirodzené farby a ružové dúhové prameň bude nepochybne vylúhovať relatívne ženský štýl vášho interiéru. Tak to bude uprednostňovať dôraz na ženské spálni, dospievajúci spálne alebo kúpeľne, ale tiež nájsť svoje miesto v obývacej izbe. Docela elegantné nahá vyžaduje určitú skladovacia súvisiace disciplínu k udržaniu sofistikovaný vzhľad interiéru. Tiež si všimnite, že akt bude ideálny v pomerne svetlej miestnosti, kde prirodzené farby zmäkčiť miestnosť.

Ako používať nahá doma?

Ak chcete vytvoriť efekt nahé u vás doma, musíte odstrániť všetky farebné kontrasty. V skutočnosti ide o to, aby vytvoriť mäkké farebné odtiene pomocou prirodzenej farby, ženský a sladké vlastný nahé štýl. potom si myslíme, že v béžovej, mäsa, ľanu, béžovej ružová, prášok ružové do ... Konkrétne, mäkká farba je teda použiť na stenách a my sme si tiež myslí, podlahy v rovnakých farbách. K tomu, jasný zástupca môže mať vplyv alebo svetlo šedý krajiny budú tiež vítané. Potom sa snažíme čo najviac nájsť nábytok vo svetlých farbách, béžová je ideálny farbu. Pokiaľ sa jedná o obývacia izba so sedacie súpravy a kreslá voliť tkaniva vo veľmi mäkké farby, ktorý je dodávaný v odtieňoch sa, že steny. Pokiaľ sa jedná o predaj, je to s posteľnou bielizňou, budete musieť hrať zmiešaním veľmi jemné tóny medzi béžovej a ružovej. Rozhodnúť sa pre mäkké a ženských materiálov, ktoré nie sú zlyhajú odrážať svetlo. Myslíme si, napríklad hodváb alebo jemnú zamatu na saténu. V oboch miestnostiach, zvážte inštaláciu svetelných závor, ktoré vám umožnia mäkké svetlo, ktoré dopĺňa dekor. Zostáva len nainštalovať, jemne!

Image: 1/5 |
spustiť slideshow

 
 

 • Béžový valentine DULUX
 • Izba béžová kúpeľňa
 • DULUX miláčik šedá jedáleň
 • mäkká Dulux Valentine Salon
 • Spoľahlivosť kvety Ikea
 • Béžový valentine DULUX

  Dulux Valentine

 • Izba béžová kúpeľňa

  Aubade space

 • DULUX miláčik šedá jedáleň

  Dulux Valentine

 • mäkká Dulux Valentine Salon

  Dulux Valentine

 • Spoľahlivosť kvety Ikea

  Ikea

predchádzajúca
ďalšie