6 nápady, aby sa obliekli v mžiku&# 039; s oko vaše konferenčný stolík vkusne

Káva tabuľka sumarizuje (príliš) často schodíkom napchaté časopisy a diaľkových ovládačoch televízorov. Skutočnú tragédiou pre tento nábytok k potenciálnemu Deco podceňovať. Pri pristátí na svojom stolíku? Tu sú niektoré nápady.

Krásne knihy naskladané na konferenčný stolík

Či už ste filmový fanúšik, hudbu alebo umenie, je vždy príjemné na pohľad vidieť dva alebo tri nádherné knihy do chytro vytvorený skladané pokrytie. Knihy v silný papier a prirodzene krásne obrazy, ktoré pozývajú svojich hostí listovať na konferenčnom stolíku.

Konferenčný stolík s knihami
© Lorenzo Arosio / Glas Italia

krásny závod

Jednoduchý a Majestátne orchidey pot vždy zapôsobí. Rastlina, ako vieme, šaty a efektívne zdobí izbu. Ak je váš konferenčný stolík je malý, vyhnúť sa veľké banky. Trilógia malého kaktusu napríklad bude stačiť.

Konferenčný stolík s rastlinami
© špičky

sviečky

Možnosti sú nekonečné, a aby zvážila v závislosti na konfigurácii vášho stolíku. Zatiaľ čo niektorí prijať jednotný zástrčkou mohutný prameň, iní dávajú prednosť znásobiť malé sviečky (prečo nie usporiadať ich na peknú dosku?). Dávajte si však pozor, nie zaberať celú plochu.

Konferenčný stolík so sviečkami
© Noholita

Jeden alebo vázy

Ani príliš ľahká, ani príliš ťažké predvídať pádu. Trojica vázičky rôznych veľkostí, keramiky napríklad šaty v zlomiť konferenčný stolík. V opačnom prípade prejdite na klasické sklenené vázy alebo kryštál, vyplnenie rezaných kvetín na želanie, za predpokladu, odložiť neukázněných domáce zvieratá a malé deti.

konferenčný stolík Scandinavian vincent Sheppard
© Vincent Sheppard

čačky

Preferujú cetku alebo dva v závislosti na veľkosti prvý. To nie je, aby sa vaše konferenčný stolík v okne, musí zostať funkčné pre každodenný život. Pekná drevená plastika, pracoval zníženú postavu Afriky ... Môžete si vybrať!

Konferenčný stolík s čačkami
© špičky

kôš

Vzhľadom k tomu, veľkorysý ovocný kôš nie je pripojený do kuchyne alebo jedálenského stola. Ak je priestor na svojom stolíku nie je dosť, ísť na pekný tanierik plné orechov alebo potpourri.

Konferenčný stolík s ovocný kôš
© Trends