şık ile odalarınızı bölme

banyo, mutfak, salon bir oda ayırmak için gölgelik duvar dekor için yeni zorunluluk haline gelmiştir. Tek sorun: hızla yüksekliklere ulaşabilir ısmarlama gölgelik oluşturmak için eve bir profesyonel getirmek ... rüyanda veda etmek gibi hiçbir soru! editör 'mükemmel uygun fiyatlarla sunulan cam bölmeler oluşan küçük bir seçki hazırladı.

izole etmeden bir oda tanımlamak gerekiyor? İstenilen ayrılmasını oluşturulurken en olası çözüm elbette cam sanatçısı stüdyo tarzı havalandırılmış alanlarda olduğunu. evinize bazı ruhu getirmek için idealdir, sevimli, Ayrık, bu evin etrafında hareket edebilir. Bir giriş eg doğrudan oturma odasına giremez. paketi, aynı zamanda banyo alanından uyku alanı ayırabilirsiniz. hiçbir penceresi varsa, bu tesisin doğal ışık hala nüfuz sağlayacaktır.

Ayrıca oturma odasına mutfak açmak istiyoruz, ancak Amerikan mutfaklar büyük bir hayranı değilseniz, gölgelik ideal bir çözüm olabilir.

Son olarak, koridor ve yatak odası ya da ofis arasında özgün bir kapıyı oluşturmak için bir kayar gölgelik benimseyebilir.

Burada fikri tarafından baştan edilir? Sadece küçük Deco.fr sizin için bulduğu bir fiyat modeli alacağım.

sevgili değil seçim Verrieres

Lapeyre / 3. Ekonomik gölgelik amaçlı kiti de 1. bölüm 3. 1 hızıyla veya Axioma sürgülü, 139 € Castorama / 2. İç cam atölyesi, € 249 1100 x 1000 cm, Eko Sunroom az 475 € / 4. Leroy Merlin Allo metal / 5. tam dekoratif duvar ve cam atölyesinde iki cam levhasının, € 420, 179 €