Podmienkou kože je kritérium, ktoré je potrebné považovať za

Symbolom pohodlie a relaxáciu, ku ktorému došlo remeselníkov klubu stoličky sú stále vzácne.

Dobrý nápad nájsť? Urobiť blchy! A za to, Carine Albertus, autor knihy "výhodnú lov, zbieranie" a redaktor časopisu Antiques Flea nám pomáha s nejakú radu!

Interview Caroline Delman

Aké sú rôzne druhy klubových kresiel, ktoré môžete nájsť v blší trh?

Všimnite si, že klubovka sa objavil v roku 1920. V rokoch 1930-1940 sa třírohý klobúk stoličky boli vytvorené, to znamená, že sa na námestí späť do tvaru sklonené čiapky. Niektoré modely sú farebné a dátum, od roku 1950 sú tiež v priemere drahšie ako ostatné. V neposlednom rade tiež odhaľuje malé klubovka modely postupy pre malé interiéry!

Aké cenovej relácii sa vám získať klubu stoličky blchy?

Prvá cena za klubovka v celoštátnom priemere sa pohybujú okolo 200-300 eur. Ale v priemere počte 300 až 1000 eur.

Ako hodnotiť stav klubovka predávaných v blší trh?

Záleží na stave, veľkosť času ... Koža stav je aspekt, aby zvážila. Tieto škvrny nie sú všeobecne odísť a škrabance je ťažké obnoviť. Čo je obzvlášť dôležité je to, že konštrukcia berie. V absolútnej čalúnnik môžete kompletne prerobiť stoličke ale potrebuje štruktúru. Potom sa stará koža dáva vo veku vzhľad ocenia. A dobre udržiavaný klub kreslo môže držať po celý život.

Existujú ďalšie hľadané kresla či viac stranách ako ostatní?

Kreslá 1950 sú najvyhľadávanejšie. V opačnom prípade, niekoľko veľkých mien môže zvýšiť ceny až 15.000 € niekedy Jacques-Emile Ruhlmann (projektant na začiatku dvadsiateho storočia), napríklad.

Ako vyjednať klubové kreslo?

Vždy konať, je to súčasť hry! Umožniť aspoň 10% zľavu. Niektorí predajcovia môžu nadol cenu o 30%, ak ste dobrí.

Pokiaľ ide o načasovanie, je najlepšie prísť skoro ráno do 10 hodín. To je v tomto bode, že rokuje sú. Nakoniec v neskorých popoludňajších hodinách, môžu byť niektoré produkty z auta nahradiť predávaných výrobkov a môže prekvapiť.

Aké sú najlepšie miesta k lovu okolo klubové kreslo?

Na internete, adresa je mať na pamäti: www.lesnouveauxbrocanteurs.com. A v Paríži: Philippe Rosenthal, prerezávanie nôž trh Saint-Ouen, šiel 4 stánok 3.

Viac informácií:

"Výhodné lov, zbieranie"

Carine Albertus

Hoëbeke Editions

zverejnený 06.11.2008

Cena: 30 eur