Jedlo, fľaša na víno, Deco ... Ale to sa bude ponúkať Natašu s ňou v-práva?

Nataša bola ponechaná pri päte stromu, takže nalíčenie s Santa Claus čiapky, opäť späť, našou najväčšou radosťou: dnes pozerá sa na darčeky pre ňu in-zákony ...

Mám rád dávať darčeky, tak ako hovoríte, že sviatky prístup je pre mňa skutočný okamih vzrušenia.

Moja predstavivosť dostane v plnom prúde a ja idem do nekonečnej hľadanie nájsť dar, ktorý poteší.

Pre deti je to jednoduché, pretože je obklopený všetky všetky hračky katalógy, mám len kresliť.

Pre môj miláčik, som mal po celý rok definovať, čo sa mu zdalo, a po vytriedení a odstránil priania ako "Chcem byť Lionnel Messi" alebo iné športové vozidlo vždy dva tri nápady sú letu (čo občas zabudol ste sa zmienil o jeho potrebu vlastniť jeden deň).

Pre moju rodinu, napríklad, ja ich poznám, a to aj v prípade, že niekedy nie je naozaj veľmi originálne, aspoň je to stále užitočný.

A príde nevyhnutné darčeky mojich in-zákony.

Našťastie mám rád mojej in-zákony, ktoré už robia výzvu skôr príjemné, že nočná mora.

Napriek tomu zostáva najzložitejšie krok pre mňa.

Akonáhle si myslím, že tlak potenie vracať.

To je dar, ktorý by sa nespadne, okrem toho, že to je určite ľudia, ktorých poznám najmenej.

Takže musím žonglovať dar často používaný originál, ale ľahkú vec, ale osobné. A to je miesto, kde som dal sám všeobecne sa panike.

1 / z potravy

Našťastie, oni sú dobre žiť a užívať si dobré veci, to otvára veľa možností, pokiaľ ide o darčekové koše a čokolád ballotins.

Tak som sa dostal už zahájený vo výrobe krásne foie gras, zatiaľ čo ja som nikdy ani to skúsil. Pomáhal pravdepodobný vonkajšie sily, sa ukázalo, že celkom dobre, ak nie priamo vynikajúce. Nepýtajte sa ma, ako by som skôr povedal, že som nemal predstavu o nahrávaní recept.

Panuje obava, že od tej doby, mojej in-zákony, že som odborník kuchár, kým som si nechať ujsť zmrazenú pizzu. Sa snaží príliš ťažké zažiariť, tu som s trochou pohodlnou štítkom, ktorý ma potrebuje, aby ma držať v kuchyni celé hodiny, aby preukázal, že ich syn je už naozaj spadol do dobrých rúk ...

Faux pas, aby sa zabránilo: obrovská bonboniéra, ako sú diabetik.

Vianočné cukrovinky vyrobené gurmán darček dom
© Vyzerá to, že biela

2 / alkohol

Prípad vína alebo zažívacie favoritom nevlastného otca, ktorý sa priznal k jeho zhovievavosť vo chvíli šialenstvo, napríklad.

Som sa naučil lekciu a držal myšlienku v zadnej časti hlavy. Kým som sa dozvedieť o tomto alkohol, keď som si uvedomil, že samozrejme, musel byť destilovaná s zlatých prútov a niekoľko kilogramov diamantov aby stálo za takú cenu ... Zaváhala som kúpiť 5 cl fľaša namiesto pekné kolektora fľaše, takže povedať, "Myslím na teba, ale stále ťa nemilujem dosť vziať si úver na fľašu",

Faux pas, aby sa zabránilo: ponúknuť fľašu someliérov, to je bezpečné, aby rastliny, je to škoda.

homebrew
© Folies darčeky

3 / oblečenie

Môžeme začať ponúkať oblečenie, keď sme naozaj vedieť, naše budúcich rodičov a práve vtedy, keď sme si istí, o ich veľkosti a chuti.

Tak sme skontrolovať pred nevlastná matka kladie studňu 44 a nie 40 (pretože nevlastná matka mätúce je najhoršie nápad, môžeme mať), alebo krok otec má veľa humoru v tomto tričku s potlačou kamasutra pozície (áno, to je veľmi malý, ale v určitom bode sa bude realizovať).

Pletený šál tieňový efekt
© Mélimélo

4 / Z dekor

Double alebo nič: buď ste naozaj dobrí v tejto hre a len jeden krok správnym registra a vkusu, alebo to krásne visí sa navyše obraz dcéru, ktorá insinuates že oni majú deco naozaj viac, než bla.

Nemyslím tam púšťať.

bonus:

- Skutočnosť, ruku na tento jeden, budem prejsť, keď vidíte, čo som schopný podrobením origami, veľmi pochybujem, že výsledok šatke pletené mnou.

- Mihnutia: krásne kľúčenka pre sestru, ktorá práve podpísal svoj prvý nájomnej, fotoalbum ich poslednej ceste, ktorý bol otrasený fotografie na svojom Facebooku alebo cap obľúbený futbalový klub, kytice kvetov na obľúbené farby. "Malý" veci, ktoré zasiahli, zakaždým!

A potom, po tom všetkom, hneď, ako sa hovorí, je to myšlienka, ktorá sa počíta. Ak naozaj máte pochybnosti, vždy môžete vytvoriť presmerovanie s krásnou kresbou svojho dediča, že budete ťažko nútený písať "Merry Christmas babička a dedo milujem sooooo silný",

Wall Key Lego a malý dom
© Design Milk - Tori Jayne

Páčilo sa vám dobrodružstvo Natašu? Zdieľanie fotografií z vášho vianočného stromu - Režim selfie alebo nie - s nami na Instagram!

A nezabudnite hrať našu veľkú súťaž o adventu: dnes, môžete skúsiť vyhrať Candy vínna pivnica, ponúknuť svojim in-zákony, alebo nechať pre seba, len aby sa spamätali zo Vianoce ...

650x407J 9