Odložil svoje klasické gule

Tento rok vietor fúka šialenstvo na vianočné gule! Odložil svoje klasické guľôčky a dostať sa von všetky zastávky s neobvyklým guličky zaručujú originálne dekorácie.

Guličky s neobvyklými tvarmi

V tomto roku, nezvyčajné tvary napadnúť strom! Lopty sa striedajú psie tvary, mačky, ryby, zemiaky a dokonca aj žiarovky. Iste chápete, že lopta musí byť v akejkoľvek forme s výnimkou práve kole. Okrem toho, budete dokonca nájsť hranaté modely.

Guličky s originálnym dizajnom

V čele svojho domáceho maznáčika, v blízkosti vianočný ples? To je duchovným dieťaťom wapa ponúka tri guľôčky, ktoré bude pripomínať vaše domácich miláčikov. A tlačiť prispôsobenie, môžete si vytvoriť svoj loptu s vlastnou fotografiou.

zaknihované gule

Guľa zdobiť stromček? Znie to príliš jednoduché ... To je dôvod, prečo návrhári predstaviť, loptičky, ktoré nie sú podobné vôbec k myšlienke, že človek je hotovo. Caroline Lisfranc navrhuje loptu jednou rukou správu pre koniec roka a druhý s výhľadom zrkadlo pre kontrolu jej make-up počas slávností. Chez Mimi Lou, lopta preberá centimeter priestoru, pretože sa stáva pasta samolepky na stenu. Nakoniec Atelier LZC zvolil odhmotnit vianočné loptu do náplasti s sieťotlačou.

Táto vianočné sľubuje, že bude jedinečná!