yatak odası için boya rengi uygun seçme konusundaki ipuçları

dinlenme ve rahatlama yeri, oda huzur ilham vermelidir. Dolayısıyla biz bu odada tercih renklerin önemi! kırmızı gibi sıcak, parlak renkler genellikle tavsiye edilmez. tercih ettikleri oldukça soğuk ve yumuşak renkler ve doğal tonlar. İşte Deco renk terapisi ve eğilimleri evlenerek bizim seçimdir.

yatak odası için Mavi boya

Birçok Fransız favori rengi, mavi sakin ve dingin bir atmosfer yaratan bir serin renktir. İdeal odasında, yani sadece örneğin yatmadan önce yatıştırmaya. Yan tonları, hiçbir kural yoktur. Gayet mavi bulut, bir Prusya mavisi veya gök mavisi cesaret edebilir.

oda boya rengi mavi
© Ikea

yatak odası için Yeşil boya

Uzun yasaklandı, yeşil Evi tekrar giriyor. birkaç sezon için, badem yeşili ve yeşil su gibi yumuşak tonlarda güçlü görünür. o bunu çok becerikli doğal tarafını verir gibi oda seviyorum.

yeşil boya haznesi'eau
© Dulux Valentine

yatak odası için doğal renkler

Boz kahverengi, gri, bej, kirli beyaz ve diğer nötr renkler de son derece odasında tavsiye edilir. bu renklerin tatlılık huzurlu ve zamansız bir atmosfer getirmek. Başka bir artı: Eğer dekor tonunu vermek aksesuarlarla parlak renkler kullanabilirsiniz.

Chamber doğal renkler ripolin
© Ripolin

yatak odası için Mor

Genellikle mistisizm ve meditasyon ile ilişkili, mor odasında dinlenmeye elverişli bir ortam oluşturmak için idealdir kanıtlıyor. Biz mor ve leylak çekerek, yumuşak seçin. Aynı renkte ama düz tarafını kırmak için desenlerle nevresim ve yastık ekleyerek toplam görünüm oynamak için tereddüt etmeyin.

mor boya haznesi yatak
© Spoiler