mükemmel çalışma düzeni WC değirmen

Bir sanibroyeur olan işlem, geleneksel bir model farklı olan bir tuvalettir. Genellikle geleneksel tuvalet sormak mümkün bulunmadığı yerlerde yüklenir. kaseden su içinde mevcut olan bir bıçak veya raspa ile donatılmış, motor, öğütülmüş elemanlar ile, bu atık suyun tahliyesini kolaylaştırır. Kullanışlı olsa da, sanibroyeur tutulmasını kırılgan bir cihaz kalır. Nasıl mükemmel durumda macerator tuvaleti korumak için? İşte önlemek için hatalardır.

Hata 1: kase her şey ve hiçbir şey atmak

Bir sanibroyeur, geleneksel bir tuvaletin değildir. kapta sona öğe tahliye edilmesi için çekilmelidir. tür kadın ürünleri, bebek bezleri ya da silme bezleri gibi atık bırakmaya tavsiye edilmez neden olur. Ayrıca tuvalet kağıdı büyük miktarda yerleştirilmesi kaçınmak ya da rulo atmak.

Hata 2: kuvvetli deterjanlar kullanılarak

Tuvaletler yerleşik değirmen değirmeni var. Bu kırılgan olduğu ve uygun temizlik ürünlerinin kullanımı engelleyebilir veya mekanizmasına zarar verebilir. Geleneksel ürünlerin tercih edilen ve herhangi bir olumsuz yönleri-endikasyonlar olmadığından emin olmak için talimatları okunmalıdır. Bazı temizleyiciler kalınlığındadır. O koymak olmadığını ve ürünler hareket için zaman var olduğunu sanibroyeur fişten bu nedenle tavsiye edilir.

Hata 3: için sanibroyeur bağlayın fırtına suyu boru

sanibroyeur Tahliye bulaşık ya da çamaşır makinesi gibi küçük borularına bağlı olma avantajına sahiptir. Her zaman şebeke kanalizasyon veya fosseptik bağlı olması gerekir. maceratör tuvalet düzgün işe yaramaz iken, sanibroyeur yağmur suyu bir boru bağlamak mümkün değildir.

Hata 4: ihmal kireçtaşı

Kireçtaşı sanibroyeurs düşmanıdır. Bu öğütme sisteminde biriken ve makinenin çalışmasını etkiler. Biz belirli bir ürün ile su haftalık tedavi gerekir.

Hata 5: Bir uzman görüşünü sorma

maseratör neredeyse her evde monte edilebilir. Ancak, kullanımını optimize etmek ve tatsız bir sürprizle için, son derece profesyonel tavsiye aramak önerilir. Bu sanibroyeur seçimi değil, aynı zamanda montaj ve bakım hakkında bildirecektir.

Hata 6: izin alma

maseratör her yerde izin verilmez. Eğer bir kiracı iseniz, bir macerator yüklemeden önce ev sahibinden izin istemelidir bilin. maceratör tuvalet yeni binalarda yasaklı ve mevcut evler için dass bildirimini gerektirir. Başka bir çözüm mümkün olup olmadığını Uygulamalar Ancak kabul edilir.

Yararlı bilgiler: sanibroyeurs pazarlanan ve EN 12056 standardına göre düzenlenir.