Alüminyum seralar gerçek çalışma alanı sunan

vazgeçilmez bir araçtır bahçıvan sera ne istersen ondan yetiştirmek. Ama, sebze veya süs ulaşmak istediğiniz kültürüne bağlı olarak, dikkat, bir sera tüneli, bir çerçeve veya sera alüminyum seranın arasından seçim yapabilir. Açıklamalar.

sera tüneli geleneksel olarak başlatılması için ve don koruması için, meyve ve sebze yetiştirmek için kullanılır, bu kış bitkileri koruma söylemektir. çok daha ekonomik (70 Euro olan tüneller vardır), oluşturan yaylarının esnek bir plastik film ile kaplanmıştır. boyutlar yaklaşık 40 metrekareye kadar, değişkendir. Ancak, bunlar rüzgarlı bölgelerde kaçınılır ve eğer biri özellikle bahçe estetiği takılır.

Sera çerçeve ahşap veya alüminyumdan imal edilir. Daha küçük, daha fide ve küçük bitkiler (çiçek ve sebze) karşılıyor. hafif taşıması kolay, sera çerçeve doğrudan zemin üzerinde genel olarak doğar ve bu nedenle balkon veya teras üzerinde konabilir. Dikkat ahşap çerçeve alüminyum şasi daha fazla bakım gerektirir.

Alüminyum seralar Gerçek bir çalışma alanı sunan büyük yapılardır. Bahçecilik, don koruması Adanmıştır, aynı zamanda sera botanikçi veya nadir çiçek ve tropik bitkilerin hırslı koleksiyoncu. Bir depolama ve çalışma alanları için raflar ile gerçek bir odada olarak girer. Daha cama göre, bunlar, çok daha fazla dirençlidir bu seralar dekore saydam polikarbonat panellerdir.

Son olarak, aşağıdaki alüminyum seralar da "destekli" mevcuttur, o zaman izolasyonunu güçlendiren bir evin duvarına, güvenmek geliyor.