Özgün lamba oluşturmak Chipie Galettepour tavsiyesini izleyin

aka Sassy La Galette - - Lyon tutkulu yaratıcı hobi Deco.fr Véronique Pulby buluşmaya gitti. net veya uzman pazarlarında satılan önce, sıradışı nesneler adeta bir sergi benzeyecektir dairesinde bir yer bulmak. Birkaç kısa videolar sayesinde o size bir uzman olmak veya cebinde ellerini koymak gerekmez orijinal dekoratif objeler yaratmak için onu ipuçları verir! Bugün, Veronique sizin cam şişe kurtarma alışılmadık lambaları nasıl gerçekleştirileceği açıklanmaktadır. Tek yönlü orijinal bir şekilde evinizi aydınlatmak için geçmiş geri dönüşüm!

videoyu izleyin

Özgün lamba yapma

Her lamba için gerekenler

- Bir cam şişe

- Tam bir elektrik kiti (kablo, anahtar, soket ve lampshade için vidalı kovan)

- 25W gücünde bir ampul

- Bir matkap veya bıçak

- Bazı elementler şişenin içini özelleştirmek için

prosedür

Bunun yerine artık kullanmak kurtarmak ve iyi temizlemek cam şişe atma. Ardından kap merkezinde kılıfı konumlandırmak ve bir keçe ile yerini işaretleyin.

Amaç o kısmını kesmektir. Bunu yapmak için, bir birinci delik oluşturmak için bir matkap kullanın ve bir exacto ile dinlenme kesebilir. Eğer bir matkapla rahat hissetmiyorum, ayrıca iyi bir İsviçre çakısı ile yapabilirsiniz. tapa içinde kılıfı örten.

Sonra bir tornavida ile elektrik oğlunu bağlayın ve ampul takın.

boncuklar, kum, çakıl, kabukları ve hatta resimleri ... Son olarak, fiş: Bazı dekoratif şişenin içine öğeler sürüklemek zorunda!

Daha fazla bilgi!

Tüm adım adım Chipie Galette video bul

Onun dükkan A Little Market üzerinde Chipie Galette eserleri keşfedin

mülakat ile Sassy Galette dünyasına git!