Zmiana koloru gleby może pomóc zmienić atmosferę pokoju

Zamiast zmienić jego dachówka lub podłóg PVC uszkodzone lub nieaktualne, dlatego nie wyremontować? To jest to, co firma oferuje podstawowy system. Eric Bonnot, CEO, wyjaśnia proces, zwany PU Kolor.

Jaki jest Twój plastik proces aktualizacji gleby i twarde podłogi?

Podstawowe System kolorów PU pozwala na renowację i zmianę koloru gleby, czy jasnym lub ciemnym, prostym lub pled. Nadaje się do wszystkich tworzyw sztucznych i kauczuku, linoleum podłogi, ale także podłóg twardych, takich jak dachówki, betonu, marmuru i lastryko.

Dlaczego wyremontować swój tworzywa sztucznego lub twardej gleby, a nie zmianę?

Łatwiej, szybciej, jak usuwanie bardziej ekologiczny i ekonomiczny istniejąca podłoga zastąpić go innym. I zmieniając kolor, może całkowicie zmienić atmosferę w pomieszczeniu. Ponadto, leczenie jest mniej niż pół milimetra na całości. Więc nie ma potrzeby przerabiania środowiska w pomieszczeniu jak struganie dół drzwi lub zmienić cokoły.

Jak powinniśmy postępować, aby wyremontować swój twardy plastik lub gleby?

Pierwszy etap polega na przygotowaniu gruntu poprzez dostarczenie brakujących elementów, naprawy i klejenia, które mogą być, czasem dokonywania aktualizacji. Do podłóg z tworzyw sztucznych, oferujemy dwuskładnikowy do zatykania dziur i naprawy stawów. Następnie mijamy podstawowy uchwyt przystosowany do gleby. Następnie przychodzi stosowanie kolorów PU samego, który jest również mieszanie dwuskładnikowy tuż przed użyciem. Jest to produkt w fazie wodnej, to znaczy woda, bez rozpuszczalnika. Stosuje się go w dwóch warstwach za pomocą wałka do włosów 4 mm. Wreszcie mijamy dwuwarstwową przejrzystą ochronę PU. Istnieje w matowe lub błyszczące dwie grubości (20 do 40 mikronów, na sucho) i regularnie lub nie-poślizgu. Anti-slip PU jest bardzo wygodne, w łazience, na przykład, w starszej osoby, lub każde inne miejsce, gdzie trzeba oglądać śliskości.

Osoba fizyczna może dokonać sam remont glebie lub twardego plastiku?

Jest całkiem możliwe, jeśli grunt jest w dobrym stanie i nie wymaga specjalnego przygotowania. Rzeczywiście, stosowanie produktu jest łatwe, jeśli stosowane są odpowiednie narzędzia. Jednak przygotowanie gleby musi być entuzjastą DIY. W tym przypadku lepiej jest zatrudnić zawodowego.

Jakie kolory mogą być barwione na swojej ziemi?

W dowolnym kolorze z palety RAL. Zapewniamy wykres 280 kolorach, ale jeśli dana osoba nie znaleźć dokładny odcień, który wyszukiwania, może szukać swojej strony, aby dać nam kod wybranego koloru i wykonujemy PU Kolor dokładnego koloru, nawet za niewielką kwotę. Ciemna podłoga może stać się jasne, bez problemów poprzez krycie produktów i ukrywszy wielką moc.

Jaką cenę zajmie się wyremontować swój grunt plastikową lub twardą glebę?

Dla samego produktu, to trwa od 25 do 30 € za m². Do tego należy dodać uprawa ceny: około 5 euro za m² do plastikowej podłodze i uszkodzony do 20 € za m² dla betonu. W sumie, to pozostaje prawie trzy razy tańsze, że usunięcie gleby, do łatania i położyć nową podłogę.

Gdzie kupić produkty Majsterkowanie w domu lub znaleźć rzemieślnika aplikatora?

Na naszej stronie internetowej, każdy może kupić online, znajdź sprzedawcę lub aplikatora.

Aby uzyskać więcej informacji:

www.basicsystem.fr