Prosta konstrukcja z tonikiem dekoracji

Opatrunek w małym pomieszczeniu, to marzenie nierealne? Valerie Laporte-Volatier, dekorator wnętrz i Charlotte Soissons Lenormand certyfikat agencja architekt Ściany mają uszy znaleziono ramy dla pomiaru ich wyobraźnia. Dając swobodę w kolorach i wzorach, 100% żeński duet pokazuje nam, że ten rodzaj magazynowania dopasowuje się do każdego wnętrza. Bonus: niekoniecznie wymagają przepełniona miejsce. obrazy demonstracji!

budżet: 7000 € 3000 €, który pracuje na miarę.

Powierzchnia: 11,5 m2

Podzielić harmonijnie spacji

aktualizacji planu i wyposażenie pokoju
© Joanna Zielinska

przed: Pokój, małe i słabo zorganizowany, posiada kilka praktycznych przechowywanie. Stary karton wykonany urząd nocnym stoliku, podczas gdy szafki są rozproszone po całym pomieszczeniu. Wynik, przestrzeń jest zatłoczone i rozprzestrzenianie małej standardu mebli tendencję do przytłaczać ten brakujący kawałek, w rzeczywistości funkcję.

Planowanie i dekorowanie'une petite chambre
© Joanna Zielinska

po: Valérie-Volatier i Charlotte Soissons Lenormand wyzwanie tej aktualizacji było przeprojektowanie i odmalować pokój w celu optymalizacji dostępnych woluminów. Aby rozwiązać ten problem, postanowili oddzielić pokój na dwa odrębne obszary: z jednej strony szatni i drugiej strefie śpiącego. Przeznaczony do pomiaru, opatrunek składa się z szafą dzisiaj dowolnej wysokości i kredens, że wizualnie podzielić na część sypialną przestrzeni magazynowej. Z tyłu komody, regał ona Bespoke również został stworzony i dwa stoliki były zainstalowane. Funkcjonalne i dekoracyjne, przechowywanie tego pokoiku teraz regulować głośność części i pozwalają idealnie przestrzeni konstrukcji.

Sypialnia metamorfozę od podłogi do sufitu

Współczesna po
© Joanna Zielinska

przed: Trudne do zrealizowania rzeczywistego potencjału tego wąskiego pokoju jako ozdoba wyszedł z mody.

po: Stara sypialnia pozostawia obecnie miejsce na nowoczesny, praktyczny i dobrze przemyślane. Pościel i przedmioty dekoracyjne anyż i bakłażan wysyłamy udział w orzeźwiającym stylu i witamin. Zagłówkiem drogi, płótno malowane na rzep Mademoiselle TISS tylko ożywić tę piękną kompozycję. W kontynuacji, gleba jest parkietowych dębowych światło. Ściany i szafy, malowane jasnoszary mieszają się i usprawnić różne obszary pomieszczenia dyskretnie.

pokój po remoncie
© Joanna Zielinska

http://www.lesmursontdesoreilles.com/