Płytki szklane powiększać każde pomieszczenie w domu.

Płytki szklane, powszechnie zwane cegły szklane, są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnych domach. Są idealne dla pozwalając światłu wejść do domu, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności pasażerów. stały materiał do izolacji termicznej i akustycznej, szkło może być barwiony i powiększa wszystkie części obudowy.

Zalety płytek szklanych

Estetyczna, płytki szklane nie mają takich przynieść jasność do oświetlenia pokoju lub ciemną klatkę schodową. Są one przezroczyste lub kolorowe, są one charakteryzują się przejrzystością, że nie można znaleźć w betonowym bloku i innych bloków. Również Szyby mogą być wykorzystywane do tworzenia ściany pomiędzy dwoma pomieszczeniami bez konieczności tworzenia okna.

Inne zalety, zwłaszcza cegły szklane są mocne i wytrzymałe w czasie i oferują doskonałą ognioodporność na pękanie i wilgoci. Uczestniczą w zaciszu domu, przy jednoczesnym zachowaniu środowiska, ponieważ są one doskonałe izolatory termiczne. Z tych pustaków szklanych, więc jest to możliwe do osiągnięcia oszczędności energii i, w konsekwencji, finansowe. Ten typ partycji jest również doskonałą izolację akustyczną.

R cegły lub zestaw

Wznosząc partycję pustaków szklanych może być trudne dla niewtajemniczonych. Układanie cegły służy zarezerwować dla wnętrz pracy mogą wybierać pomiędzy r sucha wykończenia kit i zaprawy tradycyjnej pozy. Jednak zadanie jest łatwiejsze, jeśli zdecyduje się na elementach prefabrykowanych. Z drugiej strony, płytki szklane są bardzo ciężkie, wymagają one wsparcia odpowiedniej podłogi. Punkt zostać sprawdzone przez specjalistę przed rozpoczęciem pracy. Wreszcie, montaż na ścianie pustaków szklanych jest dość długi, ale wynik jest warte.

Dla konstrukcji high-end

Doskonale zintegrowany z każdym pomieszczeniu w domu, blok blok szkło lub szkło jest w pełni elementem dekoracyjnym. Kochamy łazienkę kąpała w świetle, chroniąc wnętrze tego konkretnego pokoju od wścibskich oczu. Płytki szklane są zatem zaleca się zamontować partycję prysznic, gdzie może to być niemożliwe do zainstalowania otwór.

niezwykłe stworzyć ogród kryty, cegła szklana ściana światło zalane tę strefę relaksacyjną oraz duży udział w dobro mieszkańców i roślin. Dzięki niemu może być łatwiej pielęgnować rośliny rzadkie, egzotyczne i delikatne. Takie miejsce może zastąpić godnie weranda.

Grając na kolor z pustaków szklanych

Światło i kolor są integralną częścią dekoracji wnętrz. Bloki szklane spada w wielu odcieniach, może być mądry, aby zdecydować się na żółtym bloku szkła w celu rozjaśnić dni deszczu. Na osobistym kontakcie, czerwony jest energetyzujący we wpisie, Obfite srebro w pokoju projektowania, niebieskie przynosi świeżą nutę w kuchni. Pozostaje do wyboru pomiędzy różnymi teksturami jak pęcherzykami, falisty, gładkie, kwadratowe, i być kuszony przez nieprzezroczyste, piaskowane lub satyny.