Bańki, teleskopowe podpory, dwustronne kleje, organizować swoją łazienkę bez przebijania ścian!

Załóż przechowywanie i montujemy wyposażenie w łazience nie wymaga koniecznie, aby przebić się przez ściany. Tak czy wynająć i zmuszeni do życia z wymogami własną rękę, lub po prostu nie wygodne z wiertarką, oto niektóre rozwiązania naprawić półki, mydelniczki lub kabiny prysznicowej w łazience łazienka bez otworu.

Brak otworów w łazience ... ale frajerów!

Kosze, mydelniczki, wieszaki na ręczniki, papier toaletowy dozownik, półki w ... mnóstwo miejsca dla dzisiejszej łazienki są wyposażone w system mocowania przyssawką. Chociaż niektórzy są sceptyczni ścianie holdingowej w dłuższej perspektywie, należy pamiętać, że nie jest teraz dostarczany akcesoriów z małą pompą (przydatne w przypadku ewakuacji powietrza) bardzo praktycznym celu wzmocnienia wydajności kubka.

Wystrój, biały plastik nie jest sam w wyścigu, można również liczyć na piękne przedmioty ze stali chromowanej lub bambusa.

Mydelniczka frajerów drzwi ręczniki Castorama kompaktor
© Castorama / Zgniatarka

Akcesoria przyssawki, przechowywanie najlepsze sojusznikami łazience!

Zapiąć półki z dwustronnym klejem

Niektóre kleje podwójny ultra odporny twarz może wytrzymać do 150 kg. Nie sposób zaprzeczyć go w łazience, skorzystaliśmy z okazji, aby ustawić małe półki, lustra, półki lub kostki przechowywania dowolnej powierzchni! Zauważ, że nawet kilka paski są specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do ​​jeziorka.

Dwustronnie klejąca 150 kg półka łazienka tesa
© Tesa - La Redoute

Aby zabezpieczyć półki w łazience bez wiercenia, koncentruje się na samoprzylepną podwójnej ultra wytrzymałego twarzy.

Praktyki, koncentruje się na akcesoria do zawieszenia

Służący do powieszenia na ścianie pod prysznicem, ręczniki wiszące na drzwiach łazienki, akcesoria wiszące są też prawdziwi sprzymierzeńcy tworzenia przechowywanie w łazience bez konieczności wiercenia przez ściany. Chociaż niektóre są ze stali nierdzewnej i może być zainstalowany prysznic boczny, wiemy, że nie zawsze tak jest i ważne jest, aby zweryfikować te informacje przed przystąpieniem do zakupu!

Kosze drzwi powiesić ręczniki
© La Redoute / W Zakres Wszystko

Poprzez system haków, przechowywanie powieszenia na drzwiach lub na ścianie prysznica.

Półka teleskopowa, rozwiązanie do przechowywania pod prysznicem

I tak, pod prysznicem albo nie trzeba przebić się przez mury do stworzenia miejsca! Dzięki teleskopowej narożnej półki systemu, który dostosowuje się do wysokości sufitu, który jest utrzymywany przez system napinania, to cztery koszyki, które są dostępne dla Ciebie, aby przesunąć mydła, szampony, troska, kwiat prysznic ...

Teleskopowy prysznic półka
© jeden zakres All / Delamaison

Półka teleskopowa, prawdziwy dobry pomysł, aby stworzyć przechowywanie bez wiercenia pod prysznicem.

Piękne haczyki samoprzylepne, to zmienia wszystko!

Oczy, kiedy wspomniany hak klejącą, od razu myśleć o klasycznych białych plastikowych haków bardzo praktyczne, ale szczerze mówiąc nie Deco. Jeśli oni długo brakowało oryginalność, design i inne, bardziej kolorowe modele pojawiły się w ostatnich latach. Idealny dla pożyczać Pep do łazienki!

Jeśli natomiast szukasz czegoś bardziej dyskretny i stylowy wpadniesz pod wpływem haczyków samoprzylepnych z chromowanej stali. Bezpieczny pojedyncze lub pomnożyć ścianę, wynik będzie na szczycie!

Hook klejowe chromowane kolory
© Castorama / Home Boulevard

Kolorowy lub chrom, kleje haki również zagrać karty dekoracji.

Zdecydować dekoracyjną suszarki ręczników

Jeśli nie ma możliwości, aby otwory w łazience, myślę akcesoria przenośne przy wyborze ręcznik. Słynne bambusowe drabiny do Zen lub metalu do większej liczby linii wzorniczych oczekujących na złożone wzdłuż ściany. Deco i praktyka, ważna!

bambus projektowania menu Castorama Ręcznik
© Castorama / Menu

Projekt lub charakter zostanie przyjęty bez wahania wagi w łazience!

Kąpiel ekranu: zestawy bez wiercenia, to

Jeśli masz wystarczająco zalać łazienki za każdym razem prysznic w wannie, pokochasz koncepcję zestawu prysznic ściany bez wiercenia! Pierwszym krokiem, wklejeniu wsporniki do ściany i pozostawić do wyschnięcia na 12 godzin. Krok drugi, to śrubowe Obudowy pasek stabilizujący. Trzeci i ostatni etap, po włożeniu ekran kąpieli.

System ten może być zainstalowany na każdej gładkiej powierzchni (płytki, szkło ...) i bardzo łatwo zdemontować. Wygodny, nie?

Kąpiel pasta Ekran Castorama
© Castorama

Ekran kąpiel bez zestawów wiertniczych uczynić nasze życie łatwiejszym!

Ruchoma kolumna zoptymalizowane ścianie

Jak najlepiej zoptymalizować przestrzeń w małej łazience, istotne jest, aby używać ściany do maksimum. A kiedy nie można przebić, najprostszym rozwiązaniem jest postawić na meblach kolumn. mogą osiągnąć 2 metry wysokości i oferują różne rodzaje pamięci, ukryte lub nie, aby ułatwić Ci życie. Istnieją również bardziej praktyczne modele kątowe rozwijać grę wygrywając kilka centymetrów kwadratowych.

Wykorzystanie ściany łazienki bez otworu, to jest możliwe, to do Ciebie!

Kolumna szafką pkt
© Ustęp

Narożnik lub nie, kolumny meble są bardzo przydatne do optymalizacji łazienkę.