Różowy, ale nie tylko!

Wniosek jest jasny: dzieci dorastają zbyt szybko! A mała pokojówka, którzy jeszcze wczoraj był idealny, dziś nie jest już smak nastolatków ... Jego upodobania ewoluować, zmieniać i utrzymaniu. W sypialni nastolatka jest odbiciem osobistego wszechświata i coraz zapewnił. Więc zanim zaczniesz, oto niektóre kombinacje kolorów tak modne odmalować „pola” swojego nastolatka.

Odcienie fioletu i różu stary

Przestarzała ale tak przytulne Strand, odcienie harmonii mogą bawić róży bez kiedykolwiek popadania w kolorze różowym. Więc stawiamy na odcieniach fioletu (światło fioletowe tu na ścianach i ciemniejszym odcieniu na belkach) ze starym różowy, bardzo ciepłe. Idealne do kluczy rattanu, tkanin wolności i akcesoriów z antykami.

Casto teen girl pokój
© Castorama

Morela i miedzi

Tendencja miedź dnie Działa poprzez skojarzenie go z odcieniach moreli i koralowców. Słodka harmonia jak gry materiałów i tekstur, białe meble lub dodatkiem surowego drewna. Sproszkowane tony dla modnej i kobiecej atmosferze! A jeśli chcemy łamać kody, niektóre czarnymi akcentami na wybranych szczegółów.

Miedź ma tendencję teen girl pokój
© ISA-mo

pop tart Atmosfera

Nasze nastolatki są pełne życia, ich pokoje też! Jeśli są kuszeni przez krzykliwe kolory, odwagę pop wesela z trio kolorów podstawowych zmiękczona niebieski + żółty + różowy! offsuit jest mądry mix i meble mecz i akcesoria do słonecznej i stymulujący skutek, idealny dla naszego nastolatka. Odważ się wielokrotnie wydrukowane, to daje ulgę pokoju! Ale wybrać odcienie tej samej gęstości nie udać.

pikantny pokój teen pop dziewczyna
© domy świata

Fuksja szary

Rockowy nastrój dla tej kombinacji! Różowy i szary dogadać się bardzo dobrze, zwłaszcza gdy jest pokój dziewczyny. Oto fuksja różowy, dynamiczny i kobiece, to zwiększa pomieszczenie. Szara opóźnia uderzenie fuksja, przynosi nowoczesność i styl nastolatka.

fuksja szary skalny teen girl pokój
© Selene i Gaia