Specjalne farby do drewna i płytek

pytanie Clive

„Witam, mam kominek i chciałbym wnieść do tej pory. Więc chcę przemalować stare belki i kamienie, aby nadać jej młodzieńczy i jasne. Jak i co farby w użyciu? Dziękuję wam. "

Odpowiedź Deco: specjalne farby do drewna i płytek

Witam Clive, przed przekazaniem kominka aktualne, ważne jest, aby upewnić się, że miejsce, które chcesz malować nie jest w bezpośrednim kontakcie z płomieniami, myślę, że z cegieł ogniotrwałych. Gdy to zrobisz, trzeba przede wszystkim być czyszczone, aby przygotować wsparcie.

Można czyścić cegieł lub kamieni ługiem świętego Marka i pozostawić do wyschnięcia na czas niezbędny. Po zdefiniowaniu ścianę komina taśmą maskującą, użyć specjalnego dachówka podkładów. Pozostawić czas niezbędny przed rozpoczęciem nanieść pierwszą warstwę farby. Można użyć farbę akrylową, ale znowu, to jest bardzo ważne, aby przestrzegać czasu schnięcia przed przekazaniem drugą warstwę, a do trwałego związku.

Odnośnie swojej belki, zdecydować się na specjalnej obróbki farby, nie będą ograniczone w odcieniach, ponieważ można teraz wybrać schemat kolorów.

Możesz również wysłać do nas swoje pytania Deco