Ułatwić zadanie podczas remontu

Całkowicie zaniedbywane przez lata, masz podjął właściwą uchwałę w tym roku, aby dać łazience opłat zamachu stanu jako marzą. Na wystrój jest w końcu do smaku w tym pomieszczeniu bez dmuchanie budżetu, mamy wymienione cztery pomysły na całkowity koszt 150 euro. Get inspired ...

Zapytaj pas tapety oryginału: 39.90 euro rolkowe

Zacząć od układania pas tapety na odwrocie WC dać punkt początkowy stylu Deco. Do mineralnych i w atmosferze, na przykład, korzystne są lekkie kolory, takie jak beżowy, ciemnoszary lub szary. Ideałem jest, aby odważyć malowane kamień efekt papieru, która pozwala narzucić styl bez kosztowało tyle, ile prawdziwej ściany siding.

Stoi kamienny mur
© Leroy Merlin

kredyt Zdjęcie: Leroy Merlin

Przyjąć wykładzin PVC: 18.95 euro za m2 wynosi 56,85 euro za 3m2

Po zajęty ścian, zejdź! To powinno być łatwe, aby poprosić o Twojej wygody w czasie remontu i łatwe do utrzymania codziennie. Proponujemy listwy PVC, które naśladują doskonale piętrze i mają tę zaletę, że łatwo czyszczone, a zwłaszcza nie za drogie!

biały szary Podłoga WC
© Porcelanosa

kredyt fot Porcelanosa

Decydując się na poły oryginalnego WC: 34,90 euro

Zobacz również inne szczegóły, które czynią różnicę w swoim WC. Niezwykły klapa może natychmiast wykonać rządzącej inną atmosferę w pomieszczeniu. Drukowane New York, zwierzęta, kamienie ... jesteś rozpieszczany przynieść pożądaną atmosferę w swoim kącie.

sedes nowy styl york
© Leroy Merlin

kredyt Zdjęcie: Leroy Merlin

Rozgrzewka z dywanu: 9,95 EUR

Wreszcie, nie bój się wziąć dywan w łazience. Pamiętaj jednak, że nie jest zbyt wielka, by ryzykować tłumiąc wystrój. Kochamy mało trzeźwych lub kolorowe modele okrągłe, które rozgrzewają atmosferę w mgnieniu oka!

beżowy dywan toaletowy
© Leroy Merlin

kredyt Zdjęcie: Leroy Merlin