Proponujemy maksymalnie trzy kolory do pokoju

Zasadnicze elementy w dekoracji swojego domu, kolory są często ból głowy ... Na ogół, jeśli jeden wie, jakie kolory lubimy, dać im to bardziej skomplikowane zadanie. Oto kilka pomysłów, stowarzyszenia, które działają na nie popełniając dziwny w swoim domu.

pastelowe kolory

Miękkie i kojące, pastelowe kolory są nowe gwiazdy naszych wnętrz. Zaletą jest to, że można poślubić je w nieskończoność. blado niebieskie i różowe chmury, zielone wody i jasnoszary ... odważą skojarzenia z farb, mebli i akcesoriów dekoracyjnych.

Który pokój? salon

salon pastelowe kolory IKEA
© Ikea

Żółty + Czarny

Miejskie, współczesny, żywy, żółty może dać swoim pokoju wiele stylów, zwłaszcza w połączeniu z czernią. Jednak małe akcenty odważy się zaryzykować szczotkowanie przedawkowanie!

Przypominamy, mieć świadomość, że chce lepiej nie przekraczać trzech kolorów w pokoju zazwyczaj daje przewagę do jednego z nich i dodanie innych małych dawkach.

Który pokój? kuchnia

żółty i czarny IKEA kuchni
© Ikea

naturalne kolory

Dla wszystkich miłośników prostych wnętrzach, postawić na małżeństwo naturalne kolory, które zachwycą doskonale ze sobą. Beżowy, jasnoszary, ciemnoszary, brązowy ... ściana jako akcesoria, masz pewność, aby uniknąć fałszywych wiadomości!

Który pokój? pokój

Komorowe naturalne kolory Dulux Valentine
© Dulux Valentine

Niebieski + zielony

Długi podsufitka w każdym pomieszczeniu w domu, małżeństwo zieleń limonki i turkusu jest idealny dla budzi wystrój. Przez ośmielając dwa obrazy na ścianie lub z płytek podłogowych, wynik jest bardziej żywy.

Który pokój? W łazience

łazienka niebieskie i zielone kafelki leroy merlin
© Leroy Merlin

Made.com pałąk
© Made.com

Poznaj wszystkie pomysły MADE.COM dla pikantny wewnątrz