Z marmuru, trzeba zachować trzeźwość.

Symbol starożytnego i luksusowych marmuru wykonane jego powrót w wystroju wnętrz. Jednak pomimo jej odporność na warunki atmosferyczne i jego niezaprzeczalnej wytrzymałości, prawdziwy marmur nie jest w zasięgu każdego budżetu. Widzimy się rozmnaża na 2013 rok akademicki, imitacji marmuru i do każdego pomieszczenia w domu. Nadal trzeba poznać i poślubić sprytnie znaleźć odpowiednie kolory, aby stworzyć styl, który najbardziej Ci odpowiada.

Biały marmur eleganckim wystrojem

Jedno jest pewne: z białego marmuru, jesteś na szczycie elegancji! Z białego marmuru z żyłkami czarny, na chodniku lub starym kominkiem, trzeba zachować trzeźwość. Dlatego preferowane są naturalne odcienie, wzorując z kamienia kolorach: różowy kwarc, granit szary, ciemnoszary bazaltu; materiały, które mieszają się bardzo dobrze na talerzu. W domu, odcień szary i biały / czarny obiektów dwukolorowych zagwarantować pełne stylu prestiż, można pobudzać za pomocą kilku prostych wzorów, jak paski.

projekt ATLASCONCORDE Marvel ściana
© Atlas Concorde

Bądź trendy z beżowego marmuru

Jeśli marmur zwraca Deco, jednak zachować ostrożność, aby uniknąć starym stylu! Różowy marmur pozostawia zatem miejsce dla beżowego marmuru, łatwiej dopasować nowoczesną dekorację. Tak więc, w łazience, kuchni, a nawet zatrzymać się, torując lub ścian, marmur trwa złote barwy lub miedź lub brąz. Drewno staje się nieuniknione, z jasnymi drzew dla Zen lub ciemniejszy atmosfery zaznaczyć kontrast. Odwracając się brązowe odcienie taupe czekolady przez sepii towarzyszy kremowych klawiszy białych i czarnych, można zatrzymać się w trend jednocześnie podkreślając swoją marmuru.

styl ATLASCONCORDE
© Atlas Concorde

Czarny marmur: w przeciwieństwie

Blat w kuchni, kominek w salonie, umywalka w łazience lub płytki, czarny marmur jest koniecznością w zakresie dekoracji. Ale konieczne jest, aby pozwolić jej oddychać! Exit, a następnie, deco dźwigać, preferowane będą bardziej uporządkowany i przewiewne styl. Aby wydobyć biały - i wszystkie jego odmiany - jest bez wątpienia najbardziej oczywistym wyborem. Należy jednak pamiętać, że kolory są bardziej intensywne i jednakowo nadaje się jako rdzy, brąz, czerwony lub angielskim Bismarck.

kominek
© Punkt P

Kolorowe kulki dla bardziej wymyślne

Kamionka marmur wygląd, syntetyczny marmur czy prawdziwe Tumbled marmuru, marmur jest również wyposażony w kolorach. Butternut niebieskiego do zielonego lasu, te kolory, choć wciąż naturalne, już w ruchu domu. Dlatego kolory skojarzyć z marmuru będzie dyskretny, szczególnie w przypadku dużych powierzchni (podłogi, ściany). Pastelowe odcienie są twoi najlepsi sprzymierzeńcy: patrząc w kierunku lipy, pastylki niebieski lub jasnoróżowym, w zależności od marmurowych kolorach, wokół której budować swój dom.

Obejrzyj film: Skoncentruj się na marmurze

Wszystkie filmy "set top"

ATLASCONCORDE styl beżowy
© Atlas Concorde