Oryginalny wystrój

Chcesz zmienić wystrój swojego domu i / lub swojej zewnątrz, ale bez rozbijania banku. Następnie rozważyć rzemiosła recyklingu. Pomysł jest prosty: przekazywanie obiektów z ich pierwotnej funkcji. Nie musisz wydawać fortuny, aby odbudować swój dom. Przy odrobinie wyobraźni i majstrować minimum, możliwe jest ponowne wykorzystanie niewykorzystanych, złamanych lub zniszczonych przedmiotów i uczynić najbardziej zabawne akcesoria do swoich potrzeb. Ale jakie są sztuczki, aby dać drugie życie do obiektów?

świece Dom
© Błyszczący i Glam

Zdjęcie: Błyszczący i Glam

Przekształcenie drewnianej palecie w przemysłowym projektowania mebli

Drewno paletowe przemysłowe mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Więc można uwolnić swoją wyobraźnię.

Chcesz wyposażyć swój pokój? Paleta może stać stolik, kanapa lub półka. Aby dokonać takiego stolik, dwa lub trzy stosu palet, trzeba będzie wstępnie szlifowane i malowane, dodać na płytkę szklaną, żelaza lub drewna, i voila. Zaletą tej tabeli jest to, że luki mogą być również wykorzystywane do przechowywania czasopism lub podświetlić przedmioty dekoracyjne.

Chcesz wyposażyć swoją sypialnię? Paleta można następnie przekształcić zagłówkiem Aby to zrobić, po prostu pomalować je, a następnie przybić je do siebie.

paleta
© Dezincpalety przemysłowe
© Blueberry Home

kredyt fot Dezinc / Blueberry Home

Lupa jego wnętrze z przedmiotów szklanych

Zaletą przedmiotów szklanych, że są one łatwe do pobrania. W rzeczywistości każdy słoik musztardy, marynaty lub dżemem zrobi. Po tym wszystkim zależy na wykorzystaniu chcesz zrobić.

Aby stworzyć ciepłą, kameralną atmosferę, lub słoik szklany dzbanek może stać, gdy dostosowane, piękne świeca. Następnie można złożyć świecę i pozostawić miękki rozprzestrzeniania światła do pomieszczenia.

Lub zachować je i umieścić je w swojej kuchni i używać jako słoików przyprawy lub słodycze.

Jak dla małych doniczkach jogurt szkła, można używać ich podczas dokonywania okulary lub deserów.

podlewanie
© Lily Griffiths

Credit: Lilly Griffiths

Zbierz naturalne elementy, aby wyposażyć swój ogród

Nie zapomnij o ogród, też mogą być accessorized ale tym razem z odzyskanych elementów naturalnych.

Na przykład można zrobić funkcjonalny bagażnik drzewo cięcie i używać go jako nogi stołu. Zapytaj deskę nad i można dostać stolik. Lub rozważyć utrzymanie kilka długich i cienkich dzienniki i różne gałęzie, i dać im życie o stanowisku, które można rozwijać w swoim ogrodzie.

Alternatywnie, przy pomocy swoim dzieciom stworzyć miłą gniazdo pudełko. Wystarczy przynieść kilka małych oddziałów na tyle silne, trochę gwoździ i drobne gałązki na dach. Dzięki tobie, ptaki będą wtedy mieć wspaniały dom wykonany z naturalnych elementów.

drewno
© The Trendy Girl

Zdjęcie: Trendy Girl