Ogrodnictwa w torbie, C&# 039; jest to możliwe!

Znamy już idealne plaster warzyw w mieście. Teraz jest torba ogród minimalistyczny w wielkości, ale duży dla służby. Rodzi się z ideą, że kultura owoców i warzyw doniczkowych jest niezbędny do miłośnikom produktów naturalnych, pozbawionych naturalnej przestrzeni, to przenośny miniaturowy ogród ma więcej niż jeden trick w jego torbie .... Ekonomiczny, ekologiczny, dekoracyjny przedmiot, jardisac pozwala zawsze mieć pod ręką dobrych produktów z ogrodu.

Jardisac zmieniać swoje menu

Pomidor i rzodkiewka dla świeżej sałaty, bakłażan moussaka dla Bałkanów, cebula, pieprz, oregano, rozmarynu lub mięty do zaspokojenia domowe dania, kapusta na hotpot zimowym lub do smaku truskawkowym w dowolnym momencie: wszystkie te warzywa, owoce i zioła mogą być uprawiane w jardisac. Konieczne jest zatem, jeśli ktoś chce zatankować witamin i figlarnie odkryć nowe smaki.

Roślinny Bag Outdoor Collection
© Bacsac

Torba w ogrodu warzywnego, rozwiązanie urbanistyczne

Z torbą warzyw, prosty mały róg balkonu tylko zobaczyć rozwijać się smug przyjemność ogrodzie produktów. Niektóre gleby łopaty dobrze dobrane i umiarkowany wystarczy, aby stworzyć wybór dla sadzonek środowiska podlewanie. Będzie on zatem obejmować: Nie trzeba mieć ogromny ogród - intensywny wody - do korzystania z ich własnych kultur. konieczna jest również torba gdy gleba ogród warzywny jest skrajnego ubóstwa do punktu jest bezpłodny. Szybkie założyć, że jest idealny do improwizacji. Jardisac jest rozwiązanie, gdy pojawia się pragnienie fetysz zaimprowizowany sadzenia.

torba w warzywnictwa
© Bacsac

Kieszeni ogród gospodarczy

Miłośnicy roślin z jardisac nieuchronnie znaleźć cennego sojusznika. Nie trzeba wydawać fortuny w doniczki i doniczki: Recykling worka „bag gruz rodzaju zrobi ładnie. Torba w warzyw jest również wykorzystywany do uprawy roślin kwiatowych. Róża soczysty, zima jaśmin fuksja The jardisac wszystko było dobre. Ale jeśli ktoś chce, aby mu jego pierwsza rola - miniaturowy ogród - dlaczego nie połączyć przyjemne z pożytecznym, wybierając z odmian jadalnych kwiatów i zrobić przetwory kulinarne absolutną wyrafinowanie?

rośliny aromatyczne
© Bacsac

Ogród warzywny torba na oryginalny wystrój

Nie tylko użyteczne, praktyczne, ekonomiczne i zielony, ogród torba odgrywa również karty dekoracji. Okrągłe, kwadratowe, prostokątne, XS lub XXL, może to być torby geowłókniny 100% do recyklingu, w konopie lub PCV. wersja DIY, może być wykonany z dużą skórzaną pokryte wodoodpornym materiałem sprawy. Ale utworzony z materiału dostosowanego ultra kolorowe, jardisac może szybko stać się prawdziwym obiektem sztuki ... i ciekawość! Przyniesie to oryginalny akcent do kuchni lub dekorację balkonu. Odpowiedzialny za roślin jadalnych kwiatów lub owoców i warzyw, jardisac jest nieuniknione dotyk zieleni aby umieścić środek tarasu lub salonu, a nawet w łazience, jeśli wybrane odmiany roślin zachwyci wewnątrz.