Bazı perakendeciler mutfak tesisi için çeşitli seçenekler sunuyoruz

hayallerinizdeki mutfak oluşturmak için, sadece bir mutfak tasarımcısı gitmek için bugün var. Fakat birçok mevcut işaretleri arasında, genellikle düzgün yönlendirmek zordur. Bazıları onların farklı etiketler ve ödül vurgulamak, diğerleri uzmanlıklarını tout, çok rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Bu yüzden 10 mutfak üreticileri tarafından sunulan hizmetler elenmiş. Bu sizin seçim yapmak daha yapacağız!

Mobalpa: Herkesin hayat tarzlarına uygun mutfaklar

Tasarlanan ve işaretin kendi üretiminde üretilen, Haute-Savoie THONES'de ve satış 280 puan pazarlanan, Mobalpa mutfaklar herkesin ihtiyaçlarına uygun yaklaşık 45 özelleştirilebilir şablonlar inşa edilir! Yani uzay her mutfak dostu ve mükemmel çevresiyle entegre bir oturma odası oluşturmak için dizayn edilmiştir, salon büyük veya küçük, ayrı veya entegre olduğunu.

Dekor, marka 294 bitirir cephe, 107 renk tezgah, kolları sunar ve 61 kolları, mutfak lavabosu, musluk, bar, aydınlatma ve dahil tabloda, özel ekipman için aksesuar koleksiyonu (entegre spot, yüksekliği 66 ila 104 cm, vb) gözü.

Servis tarafı, mutfak tasarımcısı proje boyunca destek sağlamaktadır. web sitesinde, bir "Projemi" Uzay, sevdikleri modelleri ve malzemeleri listelemek odasına adımlar atması, projeyi izlemek ve en yakın mağazayı bulmak olanağı tanır. Benzer şekilde, sitenin çevrimiçi randevu sunuyor.

süreleri ile ilgili olarak, mutfak donanım ticari ve etkili bir tesisat ile yaklaşık 2 ay sürer.

Yan garantileri, mutfak mobilyası 5 yıl garantilidir. 1 ay boyunca, ancak mutfakta herhangi kusuru bildirmek mümkündür. Bu daha sonra düzeltilir "bedava".

Son olarak, Mobalpa NF Environement mobilya yaşam döngüsü boyunca çevresel etkilerini sınırlayan garanti eko etiketini sahiptir.

mutfak tipi, montaj ve dahil aletleri, ortalama 8.000 avro.

Mutfak buz kadar karanlık Mobalpa
© Mobalpa

Darty: Bir QoS alışılmadık

mutfağa ev aletleri itibaren, sadece bir adım yoktu. Darty sekiz yıl önce çekilmiş ve mutfak tasarımcısı olmuştur. 200 mağazalarında, mutfak dizi ile donatılmış, tüm Darty 30'dan fazla farklı model, mobilya ve mutfak tezgahı 1500 malzemelerin kombinasyonları ve renkler, lavabo ve musluk üzerinde 100 modelleri ve sunmaktadır birçok aksesuar. gelişimine danışmanlık itibaren, ekipman, saha denetim yoluyla, Darty her şeyi halleder! hizmet kalitesi markasının güçlü noktasıdır.

Bu alınması ve yerleştirilmesi mutfağıyla 2 ila 3 ay sürer.

finans tarafı, Darty bir finans kurumu oluşturmak için finans kurumu Sofinco ile ortaklığa girmiştir: Menafinance. Bu kredi alımlarını basitleştirilmesi için çözümler geliştirmektedir.

Teminatlar yan, Darty mobilyalara 5 yıl ve çalışma yüzeyleri, depolama ekipmanları ve elektrikli ekipman için 2 yıl garanti eder.

mutfak aletleri olan bir adam 9000 Euro ortalama maliyeti.

Mutfak Kızarmış Darty
Darty ©

Conforama: Küçük bütçeler için Özel bir mutfak

mobilya uzmanı şimdi 24 mutfak bütçesini (1000 euroya Euro 600) uyacak tasarımlar, istenen stili (klasik, sevimli, otantik ve çağdaş) ve odanın uygulanmasını sunmaktadır. mutfak kiti veya özel mutfak Şirket iki çözümler sunar. modelini ayarlayarak sonra, teslimat için ya da olmasın, yükleme veya kaydolunmamış mümkündür.

teslimat için 4 ila 6 hafta izin verin.

yüksek kaliteyi sağlamak için, tüm marka modelleri Almanya veya İtalya'da üretilip marka 205 mağazalarında temin edilebilir.

Yan yenilik, Conforama özel mutfak birkaç tıklama oluşturmak için müşteri yardımcı olan bir online tasarım aracı sunar. tasarlanan mutfak kez Conforama müşteriye mutfak için en iyi yönetim çözümleri sunmaktadır. Bitirir seçip aletleri eklemek için mobilya özelleştirmek mümkündür. Projeyi tamamlamak için, mağazalarda almak için tek kalır.

Yan garantileri, mobilya 5 yıl ve aletleri 2 yıl garantilidir.

Bir mutfak 1500 Euro ortalama maliyeti.

Mutfak Troyka Conforama
© Conforama

Amaç: Her için onun mutfak

ev boyunca Uzmanı mobilya, Amaç 20 model otantik tarzı, tasarım ya da tür ile 6 yılı bitirir ve 10 renk bulunuyor.

Yan bütçe, marka 300 avrodan fazla 1.500 Euro arasında değişen farklı modelleri sunmaktadır.

Hizmet gelince, bir uzman teslimat yaratılışından projenin ilerleyişini takip. Bir tasarım aracı denilen Amaç Planlayıcısı 3D, pişirme çizmek düzenlemek ve 3D görüntüleyebilir. Projeyi oluşturduktan sonra, onun uzmanlığından mutfak danışmanı ve parası ile derinleştirmek mümkündür.

mutfak teslimat ve montaj profesyonel montajcılar yetkili ağını kullanır Amaç, tarafından sunulmaktadır.

Maliye tarafı, marka özelleştirilmiş ödeme sunmaktadır. Amaç özelleştirilmiş çözümler ve finansal ortağı Fidem ile mutfak ödeme pürüzsüz.

Yan garantiler, 2 yıl ve İmza hattı için 30 yıla kadar Amaç mutfak ünitelerini garanti eder.

Bir mutfak tipi ortalama fiyatı yaklaşık 2000 avro.

Amaç platin Mutfak
© Amaç

Lapeyre: lüks demokratikleşme

Böyle yaklaşık 20 yıldır ve Fransa'da yaklaşık 129 mağaza ile gibi mevcut mutfak tasarımcısı amentü olduğunu. Önerilen mutfaklar yaklaşık 35 farklı modeller ile Lapeyre geniş bir yelpazeye sahiptir.

işaretin web sitesi bilgileri ile doludur ve onun gelecekteki mutfak hakkında bir fikir edinmek için 30 mutfaklar modellere dayalı sanal bir araç sunmaktadır. Ve hükümet mevzuatı da biz onun mutfağı seçmeden önce düşünmek zorunda olduğu için kullanılabilir açıklayan herşeysin. Çok bilgilendirici.

Yan hizmetler, şirket mutfak tam yükleme destekler. Teslimat yoluyla bireyin alarak kuruluma, evde adımların atılması.

Kurulum ile ilgili olarak, sen müşteriye üç seçenek vardır: o kendini koruyabilir, sadece mutfak atölyesinde monte ve son olarak A'dan Z'ye mutfak yüklemek ertelenmesini talep

Maliye tarafı, ödeme imkanları Lapeyre tarafından sunulmaktadır.

teminat ile ilgili olarak, Lapeyre onun mutfak ve çeşitli garantiler (Prima mutfak için 5 yıl) tutmak için doğru hamle detaylandırma müşterilerine libretto garantileri söylüyor.

niteliklerin Hakkında, Lapeyre sürdürülebilir gelişme için bir taahhüt ve ayrıca ISO9001 sertifikası (kalite yönetim sisteminde nispi ayrım) anlamına FSC ve PEFC etiketlerine sahiptir.

Lapeyre mutfak satıldı aletleri ve dış tesislerin fiyat 549 ila 2705 avro arasında değişir.

Lapeyre orijinal mutfak
© Lapeyre

Arthur Bonnet: tasarımcı mutfaklar

Arthur Bonnet marka 1976 yılında oluşturulan ve şimdi Fransa'da yüz mağazası bulunan edildi. mutfak tasarımcısı Böyle Didier Gomez ya Thibault Desombre olarak tasarımcılar ile işbirliği yoluyla 17 mutfak modelleri tasarım konseptini ortaya koymaktadır. O da mutfakta "buluşma" için Observeur Design 2009 ödülünü aldı.

Arthur Bonnet web sitesi en sık tema konularında göre gruplandırılmış mutfak tasarımcılarının sorulan pratik bilgiler sağlar.

Yan hizmetler Arthur Bonnet teslimata kadar satış bu amaçla eğitimli personel, yükleme mutfak sayesinde tasarımından her şeyi halleder.

Sofinco ve FRANFINANCE: ödeme ile ilgili olarak Arthur Bonnet iki kredi kuruluşları ile ilişkilidir.

Yenilikler yan Arthur Kaput açma gelecek sonbaharda aslında müşteri tarafından seçilen boyutlara üretilen ve düzenlenir.

teminat ile ilgili olarak, mutfak mobilyası 10 yıl garantilidir.

Bu teslimat için yaklaşık 6 hafta sürer.

Son olarak, Arthur Bonnet sürdürülebilir kalkınma yapan, FSC etiketi var.

Arthur Bonnet tarafından satılan aile mutfak tipi aletleri ve hizmetler dahil 8000 Euro ortalama maliyeti.

Mutfak sol banka Arthur Bonnet
© Arthur Bonnet

Bath Mutfak: Üstün mutfaklar ve ileri düşünme

1997 yılında Bath Mutfak, çoğunlukla kadınların oluşturduğu bir takım olma özelliğini taşıyor. Ve onlar açıkça dinlemek yeteneklerini ve anneler olarak kullanıcıya bakan mutfak vurgulayarak, iddia! bir düzine üst düzey mutfak ve İtalyan üretim tasarımı hakkında Bath Kitchen. dekoratör danışmanları müşterilerin estetik ve işlevsellik açısından doğru seçimler yapmak.

Bath Mutfak dolapları, ahşap dolaplar ve masalar için teklif özelleştirilmiş.

web sitesi, diğer şeyler arasında feng shui ve mutfakta onun pratiğin bir açıklama sunmaktadır. Çok bilgilendirici!

hizmetler yan, mutfak tasarımcısı müşteri tesiste ölçüleri alınarak, mutfak tam yükleme destekler.

teminat ile ilgili olarak mobilya 5 yıl ve aletleri 2 yıl garantilidir.

Maliye yan ödeme imkanları mevcuttur.

Bu teslimat için yaklaşık 2 ay sürer.

Son olarak yan etiket, Bath mutfak ISO9001 etiket (kalite yönetimi sisteminde bağıl ayrım) sahiptir.

mutfak tipi, montaj ve cihazlar dahil ortalama 15.000 20.000 avro.

Armony aralığı beta Bath Kitchen The Kitchen
© Bath Mutfak

Ikea: Mutfak 25 garanti

1943 yılında kurulan Ikea Ikea gücü onun mutfak istisnai garantileri sunmaktır 1968'de mutfak piyasaya etti: mobilya, iç mekan, tezgah ve lavabolar garanti 25, karıştırıcılar 10 yıl ve aletleri 5 yıl garantilidir.

Ikea sitenin mutfağı önizleme için sanal bir araç sunar.

müşteriye mutfak basamakları çıkarak, açıklayıcı levhalar Web sitesinde sunulan.

şirket kurulumu için teslimat ve üç seçenek sunar "kendin yap" (! Dolayısıyla şarj edilmemiş), (yükleyicileri ağır iş yapmak ve müşteri belirlerse "Birlikte yapalım" kendini yüklemek) ve) (tam yükleme "bize yapalım" yapabilirsiniz.

teslimat için 4 ila 6 hafta izin verin. Eğer mutfak elemanları dilerseniz mağazanın dışına ve donatılmıştır durumunda gelecek ile başlayabileceğini unutmayın!

Maliye tarafı, Ikea Ikea kredi kartıyla farklı ödeme olanakları sunmaktadır.

aletleri, kurulum ve teslimat kapalı Ikea tarafından satılan yiyecek maliyeti 445 ila 1095 avro arasında değişir.

IKEA mutfak
© Ikea

Schmidt: Bol tedarik

50 yıldır Mutfak tasarımcı, Schmidt Fransa'da yaklaşık 260 mağaza bulunuyor. mutfaklar için Fransızca piyasada Lider, mutfak tasarımcısı ilgili gıda bir bolluk vardır. 60'dan fazla modelleri (27 renk kutuları için mevcuttur) iç ve dış renkler için fırsatlar müşteriler için geçerlidir ve diğer çeşitli özelleştirmeler sonsuz boyutlar olduğundan. Schmidt mutfakların çeşitli modüller Almanya'da Fransa ve Schmidt fabrikalarında üretilmektedir.

mutfak tasarımcısı yüklemesine, mutfak tam destek sunmaktadır.

Teslimat süreleri 6 ila 8 hafta arasında değişir.

Yan finans, Schmidt ödeme tesisleri için bir finans kurumunun bir ortağıdır.

Yan garantiler, Schmidt mobilya ve beyaz eşya 5 yıl 2 yıl garanti eder.

etiket ile ilgili olarak, Schmidt sürdürülebilir gelişme konusunda net bir taahhüt ve bazı mutfak aralıkları için NF etiketi bulunur. mutfak tasarımcısı ISO 14001 (çevre), 9001 (Kalite Yönetim Sistemi ayrım) ve OHSAS18001 (İş sağlığı ve güvenliği yönetimi konusunda ayrım) sertifikasına sahiptir. Nihayet Schmidt ise yemek pişirmek için Janus etiket tasarımı aldı&Out.

aletleri ile bir aile tipi mutfak 9000 Euro ortalama maliyeti.

Artwood Linea Schmidt Mutfak
© Schmidt

Hygena: düşük fiyatlarla mutfaklar

varlığının 26 yıl ile Hygena Fransa'da 152 mağazası bulunuyor.

politika mutfak tasarımcısı fiyat şeffaflığı ve düzenli promosyonlar görüntülenir. Hygena farklı mutfakların kırk modelleri ve yaklaşık altmış cephe sunmaktadır.

Hygena web sitesi temaları ve gelecekteki mutfak önizleme için bir 3D aracı tarafından gruplandırılmış mutfak düzeninde tavsiyelerde bulunmaktadır.

mutfak teslimat ve montaj lisanslı müteahhitler ve montajcılar kullanan Hygena, tarafından sunulmaktadır.

teslimat için 4 ila 6 hafta izin verin.

Maliye Yan, Hygena ödeme imkanı sağlayan finans kurumu Sofinco bir ortağıdır.

Yan garantiler, Hygena mutfak mobilya ve beyaz eşya 5 yıl 2 yıl garanti eder.

yüklemeden aletleri ile Hygena tarafından satılan bir mutfak tipi 5200 Euro ortalama maliyeti.

Mutfak İl Hygena
© Hygena