Moissonnier, klasyczne meble na bieżąco

Moissonnier Francuska produkcja mebli, mieszanka stylów roczniki i projektowych. Oryginalne, pomysłowe, awangardowa marka Moissonnier jest bezpieczny zakład coraz bardziej pożądane. Każdy kawałek jest dziełem sztuki, zarówno impertynencki i stylowy. Dystynkcja jest popychany do punktu kulminacyjnego z rodowej know-how. Kolejne kolekcje nie sprzedać ich luksusowy charakter.

Narodziny marki

To właśnie 21 kwietnia 1885, że młody Emile Moissonnier otwarty sklep szafy on zainstalowany w swoim ogrodzie w Bourg-en-Bresse. Rzemieślnik jest tak daleko od myśli przez chwilę, że jego talent jako rzeźbiarz drewna, malarza i wiedzy nadal mówić o swoich zbiorach ponad sto lat później. Z jego nadzwyczajnych umiejętności, będzie on stopniowo tworzą stolarz zbyt utalentowany, a wszystko będzie działać bezwarunkowo zgodnie z zasadami sztuki. Od pierwszych tworów, Moissonnier daje każdemu z jego dzieł silny charakter. Kawałki są mody do przodu, zachowując pewne cechy przeszłości. Estetyczna, meble Moissonnier jesteśmy świadkami kolejnych okresów.

stół
© MoissonnierStół i krzesła
© Moissonnier

Zdjęcia: Moissonnier

Szafa w języku francuskim

Emile Moissonnier jest więcej niż cieśla. Jest uznanym artystą, pokazując wielką pomysłowość, i to w najczystszej francuskiej tradycji, która produkuje swoje meble. On śmie, graniczące zuchwalstwo, tworzyć całkowicie sklasyfikowania kawałki, które wyznaczają duchu. To zaskakujące, pogrom, ale nadal uwieść. Wymyślił prawdziwy pazur rozpoznawalną wśród wszystkich. Meble Le Moissonnier to po prostu perełka niezwykłego miarę perfumy ale mniej ulotne. Doceniamy pracę tradycyjnej szafki podstemplowane Made in France. Stopniowo meble Moissonnier wysyłają w koloniach, a następnie w Ameryce. Dziś, a od 1976 roku Dom jest prowadzony przez Jean-Lou Moissonnier - grand-syn Emila, malarza i utalentowany fotograf mody pasjonatów antyków - i jego żona Annie-Pierre - stylista. Zachowując tradycję francuskiego gabinetu, para była w stanie tchnąć nowe życie w zbiorach, które doskonale wpisują się w trend.

wygodny
© Moissonnier

kredyt fot Moissonnier

B Meble dziedzictwo

Dom Moissonnier mówi jego styl. Jean-Lou i Annie Peter chinent na pchlich targach, galeriach, domach aukcyjnych i antykami Dostosuj, aby lepiej odkrywać zachowując swoje oryginalne linie. Glamour chwyta biblioteki, kredensy, konsole i inne stoły i bufety. Oryginalny lakier chiński patyna i dać nowe życie do mebli, niektóre części są nawet pokryte tkaniny denim. Wieje jak wiatr z komody XV Louis, konsole zarządzania, stoliki Ludwika XVI przez tonu wyobrażonej przez Moissonnier pary. Antyczne meble z stolarz współczesnych kolorach takich jak fioletowy, granatowy, pomarańczowy lub względnych podstaw idealnie w zgodzie z duchem czasu. To jest w wieku, zgniłe, brudne, porysowane ... Każdy meble Moissonnier opowiada.

kanapa
© Moissonnier

kredyt fot Moissonnier

Meble Haute Couture

Pozwól nam obawiać: the złocenia jest zawsze wykonywana raz w zasadach sztuki ... Dom Moissonnier żaden wyjątek z francuskiej tradycji, umiejętności, które można znaleźć w szkliwie lub polerowania wykonane z precyzją złotnika. Zbiory Moissonnier są jak kolekcjach haute couture: zarówno żywiołowy i uwodzicielski, składają się one z bardzo zróżnicowanym mebli: czasami niezwykle proste, czasami bogato zdobione. Asertywny styl, który sprawia, że ​​oczy architektów i znanych projektantów. Moissonnier to meble dziedzictwo my rozerwał na całym świecie.

siedzenie
© Moissonnier

kredyt fot Moissonnier