Lekkich przedmiotów i odporny na czas

Melamina jest żywicą opracowany w 1930 roku minęło wielki sukces komercyjny 30 lat później z Formica który jest głównym składnikiem. Dziś, melamina znajduje się w naczyniach, oferując charakteryzują się odpornością na bardzo znaczących wstrząsów. Kolorowe i przenośne, jest idealnym miejscem, aby zabrać na piknik. Dlatego zebraliśmy mały wybór. Zapraszam na zakupy!

Jutro po południu myślałeś zorganizować piknik z najlepszymi przyjaciółmi lub rodziną. Nie martw się, dostaniesz obładowany pyszne domowe jedzenie, ale nie tak! Taca, talerze, miski, szklanki ... dania (potrawy ładne, a nie jednorazowy karton lub plastik), będzie również częścią! A ponieważ nie można sobie wyobrazić taszcząc w koszyku Twój wspaniały usługi świadczone przez babcią, oferujemy alternatywę, która pozwoli jej niewielki wpływ: melamina stołowe. Ponieważ było to w efekcie na nowo, aby towarzyszyć nam podczas naszego lunchu pięknie na zewnątrz. Tych, którzy lubią prostotę docenią kolorowe talerze i miski, ale zjednoczeni. Ci, którzy mają więcej zwolenników zamiast fantazji być oczarowany delikatnych chmura Orla Kiely kubków podpisanych lub dziecinne i zabawy na szafkach Bandjo.

Mowy o rezygnacji z sztućce! Te piękne kolory efekt przez rodzica przynieść dobrą dawkę dobrego humoru.

Teraz pozostaje tylko Ci rozwinąć swój koc lub obrus piknik i nakryć do stołu w domu!

dania wyboru melaminy

1. Czerwone KLASYFIKACJA melaminy miska, w € 26,99 Maisons du Monde / 2. wielobarwny gospodyni melaminy 39,90 € w Delamaison / 3. Zestaw 6 płyt okrągłej melaminowych 23,40 € w Delamaison / 4. parowa kubek Linear Orla Kiely, 8 € U są w design / 5. miska melamina 3,50 € w Hema / 6. tacy melaminy 5 € na Hema / 7. polu melaminy wzór ptak Bandjo, 26,90 € w Decoclico