&# 039; wewnętrzna podróż na Cykladach

świątynie Ateny do wysp Kreta poprzez zmysłowym białym architektury z niebieskim konturem: Grecja jest niewątpliwie krajem inspiracji.

Bieloną za chłodnego wnętrza, podczas gdy objętość

Narażona na palącym słońcu, Grecy polegać na wieki cała biała architektura do zabezpieczyć wewnętrzną świeżość. Odwrotnie ciemne odcienie, które posiadają wszystkie światła, a zatem ciepło, kolor biały zwraca otrzymuje od słońca. Jasny wystrój jak wiosna jest idealnym miejscem dla sezonu letniego, który rozpoczyna.

Tak, że ściany, podłogi i meble zagrać kartę białości, służy Tradycyjne farby wapno z której Grecy daubing kamień na czyste, ale przede wszystkim dla wybielacza. To nastawienie głośności i tworzy prawdziwe ciągłość wizualna. Jest takie poczucie przestrzeni i maksymalnej jasności.

Szczypta greckie niebieski i sceneria staje Morza Śródziemnego

Jeśli białe odświeża i drzwi pomalowane na niebiesko okiennice przypominające wszechobecność morza krajach Posejdona. Ta architektura, która łączy biały i niebieski, kolory, które również zostały wybrane do flagi narodowej, uosabia sam Grecji. Z nami też duch śródziemnomorski. Wybieramy wazony, dywany i przedmioty dekoracyjne w odcieniach pomiędzy cyan niebieski, niebieski lub mięta niebieski obudzić biel wnętrza. ciepły efekt gwarantowany!

Mitologia w Deco

Nie możemy zaniedbać kult starożytności która panuje w Grecji. Na wystrój przenosi nas do czasów starożytnego greckiego pałacu są wybierane rękodzieła : Ceramiczne wazony, fryzy i naczynia z wzorów przedstawiających słynne mitologii greckiej, rzeźby i mozaiki. W tym wnętrzu, gdzie prostota rymuje się z wyrafinowaniem, podróże w czasie Odysei.

Zdjęcia z inspiracji lub marzyć ... Odkrywanie „Deco fotografie»