Pomysły, aby stworzyć oryginalny Wieniec, domowe, gospodarzem swoich gości jako brama w duchu wakacje!

Co może być bardziej przyjazna niż pięknej Wieniec na drzwi podczas wakacji? Jeśli to ty, który to zrobił, będzie jeszcze bardziej dumny (e)! Aby wypełnić inspiracji, proponujemy cztery pomysły na tworzenie własnej korony roślinnego, tkaniny, wełny, karton z recyklingu ... To tylko tworzyć wnosząc swój osobisty urok!

Podstawa swojej Wieniec

Niezależnie od tematu twojej Wieniec, trzeba będzie do bazy. Wszystko będzie zależało od tego, co masz pod ręką, a rodzaj korony chcesz zadzwonić!

-Roślina oparte na:

Służy bluszcz lub oddziałów do konstrukcji podstawy w postaci pętli, wiązania, plecionki lub skręcanie ich do siebie. Można użyć, aby utrzymać łańcuch, lub nowe gałęzie bluszczu.

-Podstawowym drut:

Utwórz drut okrągły, prosty do wykonania. To po prostu zainwestować w kolorowym lub niedrutowe, do smaku. Zostaw go w pojedynczym drutem lub warkocz go. W tym ostatnim przypadku można tkać jest napięty, aby dość regularnie, jeśli jest oczywiste, czy luźny warkocz na łatwe wstawianie elementów.

-Podstawa tektury:

Możesz zrobić wieniec wykonany z recyklingu kartonu lub tektury. Proszę mieć dwie płyty o różnych rozmiarach. Zacznij od rysowania obrysu najmniejszy w środku papieru kartonu a następnie obrys drugi skupiając ją na pierwszym kole. I cięcia wewnątrz małe.

-Podstawa już otrzymano:

Będzie łatwo znaleźć w sklepach ze sprzętem lub hobby: słoma, drewno, styropian, a nawet sztuczne drzewa ... jest coś dla każdego i każdej cenie. Te korony okazują się bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli dużo elementów do powieszenia na.

Umieścić wystrój!

Boże Narodzenie wieniec podstawy
© Butinette

Wszystkie rodzaje baz dla Twojego Wieniec są już dostępne w sklepach w celu ułatwienia swoje hobby, ciesz się!

Roślina korona

Tradycyjnie było zwyczajem do zaoferowania podczas Adwentu wieniec z gałęzi ostrokrzewu i czerwone jagody Boże Narodzenie, na której dodaliśmy cztery świece, reprezentujące cztery punkty kardynalne, a my świeci dzień Boże Narodzenie. Dlaczego nie uczyć się od tej pięknej tradycji w revisiting?

Najlepiej wybrać bazę warzywny, aby mieć koronę 100% naturalny! Potem przychodzi faza dekoracji powiesić surowce odzyskane w przyrodzie (liście, szyszki, ostrokrzew, brązowy, pianki, itp.) Jeśli masz dużo małych części, należy rozważyć poręczny pistolet kleju. Dodaj bombkami i małe dekoracje, świeże kwiaty, cynamonu i suszonych owoców. I dlaczego nie kilka świec LED nod do tradycji? Ciąg świateł tak zrobi ładnie!

Wreszcie, można sfinalizować dishing białą farbę więc śnieg lub złoto, aby zakończyć montaż według tematu swojej dekoracji Bożego Narodzenia. Można także dodać blasku ... czy nie. Złóż swój smak!

pierścień warzyw
© Anne Giniaux

Układ z prostych i naturalnych materiałów, w tym koroną złota i brokatu na klucz "Boże Narodzenie", Bardzo udany!

Papier korona

Na miły papierowej koronie, trzeba będzie podstawę konstrukcyjną: albo drutu lub wieniec styropianie. Ale można też postawić na korony 100% papieru i utworzyć bazę z grubym papierze.

Ekshumować następnie szablonów internetowych do dekoracji będziesz pasty / zszywanie powyżej: to może być fałszywy liść papier, należy gromadzić w warstwach wokół jak prawdziwy korony lub kwiaty, rozety ... Można dodać kulki papier kolorowy, perełki lub bawełna.

Wybieranie papieru dwa lub trzy kolory i myśleć brokatu lub błyszczących papierów. To Boże Narodzenie, możemy dać serce do radości!

papier korona
© Tak Tak

dokument roboczy jest zawsze poetycki, a wynik dla tej pięknej Wieniec blefuje!

Wytworzono wełnę korona

Tutaj jest bardzo oryginalny wieniec, a sezon: ciepłe wełny! Znowu masz kilka opcji: owinąć syna wełny korona polistyrenu, grając na kolorowych gradientów na przykład, albo zrobić koronę 100% pompony jak można zbudować w oparciu. Zaletą jest to, że łatwo można to zrobić jako rodzina. Dzieci uwielbiają dokonywania pompony!

W tym celu pompony, aby odnieść sukces, proponujemy dodać inne elementy: przykład ozdoby choinkowe (kulki lub gwiazdy jak poniżej sugestii) lub piękne wstążki, małe pluszaki, będzie trzymać z pistoletu kleju lub rozszczepienia z kawałków kolorowej wełny!

Wreszcie, należy pamiętać, że jest to dostępne w handlu zestawy do zarabiania pompony bardzo łatwo ( „ekspres Pompon”): oszczędność czasu bardzo popularne i są silniejsze niż końcach pól są często używane!

wełna korona
© ejorpin

W powietrzu Snow Queen z tej ładnej korony frędzle białe i niebieskie wełny i srebrne ozdoby świąteczne!

Tkanina korona

Masz wiele upadków niezwykłych tkanin i koszulki do recyklingu? Dobrze, że nadszedł czas, aby użyć go do domu korony wykonane. Wziąć drutu i ścięciem podstawy (lub do otwierania efekt DIY) tkanek listwy około 14 cm na 2 cm. Wtedy po prostu związać je jeden po drugim z ciasnym węzłem wokół drutu. Zarabiaj w górę, aby ukryć metal. Po zakończeniu lekko kołysać koronę, aby nadać jej głośność. Wreszcie, nożyczkami, cięcia rebeliantów syna.

Zapraszam do powieszenia w środku tkanina korona guziki, wstążki, ozdoby na choinkę, Boże Narodzenie gwiazda ... za dodatkowe kontakcie!

tkanka korona
© Wróżki sklep

Rącze kawałki tkaniny lub podarte wstążkami i związany dokonać Wieniec w oryginalnym i recyklingu tkaniny!