Przeróbki i deco przekierowania do woli

Czy ktoś jest wyznawcą modzie, czy nie, to jest wspólne mieć w domu, skrawki tkanin, które możemy przyśpieszyć, pochopnie rzucać. Biorąc pod uwagę uzasadniony strach nigdy nie przydatna, mamy jeszcze wiele do zarzucenia nie nas. Jeszcze koniec historii okaże się inaczej. Relook krzesło dostosować przechowywanie, improwizować unikalne maskowanie: Czasami po prostu proste elementy tekstylne przekształcić wystrój. I będziemy to udowodnić!

tkaniny spada do relook meble

Nigdy nie uważano tekstyliów dać drugie życie do mebla? Szkoda. Ponieważ ze specjalnej tkaniny kleju jest łatwe do zmiany stylu drzwi kredens lub przedniej półce! Możemy również przypisać nowy styl z siedzenia (krzesła i taborety) wewnętrzne lub zewnętrzne. Wystarczy owinąć wokół nóg i / lub ich rekordy, taśmy stylizowane tkaniny, a nawet związać, z tyłu krzesła, ładny węzeł skarpetki, na pewno gości.

tkaniny spada dostosować akcesoria

Kolejny makijaż wyrazić podstawową włókienniczych: akcesoria dekoracyjne. Tak więc, przez owijanie taśmy z tkaniny wokół doniczki lub około starych ram, to odnawia je (lub przypisuje się style) migiem bez konieczności poświęcania jeden sub. Oprawy mają też wszystko do zyskania. Ubierając początkowo kręgosłupem pływającej recyklingu żyrandol, łatwo stworzyć czysto dekoracyjną i prawdziwie oryginalne zawieszenie. Za pomocą specjalnej tkaniny samoprzylepnej, abażury z kolei liftingu. Pozostaje wybrać tkaniny, które będziemy podejmować w celu pokrycia ich w całości!

Tkanka spada improwizować ścierki, zasłony i kotary

Przydatność tkaniny recyklingu skrawki jednostek nie jest ograniczone do zwykłych taśm. Rzeczywiście, większe spadki mogą być przekazywane dodatkowe kurtyny w czystej i nawet obrus. Na przykład można handlować stare drzwi szafy przeciwko len woal drukowanych wzorów, lub wykorzystywać je ukryć w salonie, nieestetycznych półkach magazynowych. Alternatywnie odwrócić te skrawki obfite baldachim tkaninie (dziecko lub osoba dorosła) w zasłony na łóżko z baldachimem lub nawet dodatkową śliskiego, zarówno wewnątrz i na zewnątrz!

materiał spada do odróżnienia przechowywanie

Wreszcie, jeśli masz tendencję do gromadzenia się kolekcje pudła, pudełka, tace, kosze i kosze do przechowywania, więc nieuchronnie znaleźć przedmiot należący do jednej z nich (co jest równoważne znalezienie igły w stogu siana) zna. Aby temu zaradzić, nic takiego jak paski tkaniny wzór! Wiązane na każdym z pamięci, mogą odróżnić od siebie w piękno. Prosty, ale ładny i skuteczny trik!

Potrzebujesz inspiracji ilustrowane? Odkryj wszystkie nasze idee recyklingu tekstyliów i obrazki rzemieślniczych oparty TUTAJ!