Inne duże miasta mają już swoją stronę internetową

Od 5 grudnia, miasto Paryżu rozpocznie swój pierwszy sklep online. Najwięcej paryskich sklepów koncepcji w internecie zgromadzi blisko 250 referencji. Dobrym pomysłem na prezent w perspektywie i raczej mile widziany w tym sezonie.

Każdego roku przyciąga miliony turystów, miasto Paryż nigdy nie przestaje być zauważonym. Tym razem jest to 05 grudnia zamierza zilustrować na płótnie wprowadzając swoją nową stronę internetową. Będzie można kupić pamiątki związane poświęcone modzie, domu i placówkach publicznych. Dość obszerny wybór obiektów, czasami ekskluzywnych, takich jak herbat Mariage Frères wywołujących kultowych ulicach miast, lub drewniane łodzie wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, że dzieci dorastają w basenach ogrodów miejskich.

Inne duże miasta mają już swoje miejsce. Nowy Jork, Amsterdam, Dublin dawna zaangażowany w wycenie zdematerializowane swoje aktywa poprzez sprzedaż zapasów fizycznych lub online. To był czas na drugą najczęściej odwiedzanych miast na świecie do pójścia za ich przykładem. Dostępny w 6 językach, podaż będzie rosnąć w miarę upływu czasu. Więc wyboru dokonał, myszkę!

Dobrą wiadomością: po pierwszym zakupie, podczas otwierania konta, 10% są oferowane na wszystkich produktach.

WWW: www.boutique.paris.fr