Bütçenizi uyacak şekilde şömine özelleştirmek için nasıl

kış geldi sonra, yangın gösterisinde görevine yeniden başladı. Küçük bağbozumu ev Yorgun ve oturma odanıza dış görünümünü ister misin? Sadece önemli ve pahalı çalışma yapmakta olmadan şömine yenilemek. Bunu yapmak için, biz mutlaka bir profesyonel olmadan kolayca birçok özelleştirme ipuçlarını bir araya getirdik. İşte iç değiştirmeye cesaret edenler!

Bir keson ile şömine modernleştirin

odacık, ekleme gibi, derhal bir baca modern bir hava getiriyor ve evinizi dokunmadan evinizi değiştirmenize olanak sağlar. daha düşük maliyetle bacayı yenilemek için ayrıca bir palet Geri Dönüşümü ile şömine rafı oluşturmak veya dilediğiniz renkte boya olacaktır ahşap tahta kullanarak bir kutu kendiniz oluşturabilirsiniz.

bütçe : Mala tahsis edilmiş birkaç yüz Euro DIY birkaç Euro.

şömine Miamse etrafında kutu yüklemek
© Miamse

siding yastıkları takma

Kurulumu kolay, kaplama levhaları daha çağdaş bir iç için betonda salonuna hem doğal taş yazlık, rahat tarzı olabilir. Bunlar güzelce vurgulamak ve odada sıcak bir atmosfer yaratmak için şömine çerçeveleri izin verir.

bütçe : Leroy Merlin, metre kare başına 15 ila 80 Euro.

Doğal taş şömine Leroy Merlin bakan pedleri
© Leroy Merlin

onun bacayı Boya

Düşük bir bütçeniz varsa ve sadece bir yaşam aydınlatmak için odasına veya bir pop renkte fazla ışık getirmek için, yeni bir renk ile hafif şöminenizi boyayabilirsiniz, çok büyük işler almaya istemiyorsanız veya bir yatak odası. senin baca malzemelerine bağlı olarak, önce alt katman ve boya (alkid tipi) bir kat daha önce mermer veya temiz çimento veya ahşap ressam yağdan arındırmak gerekir. boyanacak alanı ayırmak için bandı kullanmayı düşünün. Evinizde ve tarzını değiştirmek istemiyorsanız, sadece bozmadan başka renkte mevcut şömine boyayabilirsiniz.

bütçe : Seçilen boya bağlı 30 ila 100 Euro.

relook mermer şömine Beatrice Minard salon Mrs. dekore modernize
© Béatrice Minard / Blog Mrs. süsleyen

dekoratif aksesuarlar ekleyin

senin şömine yoktur ve bugüne kadar getirdi sonra ferforje aksesuar, fotoğraf çerçeveleri veya sulu meyveler Deco harfini kullanarak süslemek için çekinmeyin. Evde daha iyi hissedeceksiniz!

şömine yeniden boyamak modernsier DIY blog Mana06
© blog Mana06