Kapıda Noel

At Christmas, gelenek ön kapıya çelenk yükler olmasıdır. Bu hareketin anlamı belli değilse, yine de tatil için beklemek evini dekore sağlar. Biz Noel çelenk için bazı fikirler keşfetmeye davet ediyoruz.

Noel çelenk kökeni

Bu geleneğin kökeni çok bulanık. Bazı ön kapılarda hayata getiren, 21 Aralık kış gündönümü kutlamak için bir yol olarak görüyoruz. Tekerlek sonra doğa ve mevsim yenilenmesi sembolize. Dahası, taç da Advent çelenk geleneğinin bir uyarlaması olabilir. Başlangıçta masaya indi ve Noel gelişini beklemek üzere Advent her Pazar günü yanan dört mum vardır. Günümüzde taç yerine tatil ve sıcak Noel ruhu simgeleyen dekoratif bir unsurdur. Onun içtenlikle için bir yol ve konukseverlik sembolüdür olacaktır.

Geleneksel kron ve bunların yenileme

Ne olursa olsun kendisine atfedilen önemi, Noel çelenk şenlikli atmosfere katkıda bulunan bir gerçek dekoratif unsurdur. Geleneksel olarak, taç evin girişinde Noel havasında misafirlerinizi koymak köknar dalları ve dekore topları veya kutsal bir kaç dal ile yapılır. Bunu çıplak satın almak ve istediğiniz gibi dekore edebilir! Diğer kalp inme: yıldızlı, kozalaklar veya sadece dekorasyon topları gibi sadece dekoratif unsurlar yapılmış kron.

Çocuklar için, biz Santa ve ren geyiği tüm yumuşak tiftik içinde davet edildiği ahşap kron için bu kez seviyorum. Tabii hepsi yatak odası kapısını kendi isteyeceksiniz!

Son olarak, tamamen farklı bir Kuzey, tek bir büyük bir özgünlük ile giriş süslemekmeyecek model kumaş veya yün baştan edilir.

Noel çelenk seçimi

1. Noel çelenk ahşap, 14,99 € Tati 10 € GIFI / 3. Noel çelenk kahverengi ve beyaz, GIFI / 4. taç 20 € de / 2. Noel çelenk kahverengi ve kırmızı, Florajet / 5. Noel çelenk ahşap hırslı, 25 € 12.99 € Tati / 6. Cesar green ışık Noel Eminza / 7. Noel çelenk topların 39.99 €, 20 € taç GIFI içinde / 8. VINTERMYS Ikea'dan € 6,99 taç