Çağdaş, pop, tasarım ya da endüstriyel, seçim sonsuzdur

uyum benim oturma odası ile birleşir benim mutfak için ne renk seçmek için: Açık odaları renk açısından gerçek bir sorun teşkil? tat ve sörf eğilimleri hatalarını önlemek için, kılavuzu izleyin.

Mutfakta çağdaş bir atmosferde için

Evinizin güzel evim çağdaş tasarım yayıyor ederse, mutfak deco akımı kendi renk paleti yansıtmalıdır. Doğal renkleri ile mükemmel kapasiteli çağdaş atmosfer, mutfak için güzel, bej, beyaz veya açık gri inci seçin. Bir oda izlenimi kolaylaştırmak açısından oturma odası olarak aynı rengi seçer, ancak görsel açıdan rengini değiştirerek boşluk tanımlamak için de karar verebilir. İkinci çözüm için örneğin daha uzun süreli bir bej biraz daha koyu renkli ve tek renkli oyun kartı seçebilir veya başka neden olmasın köstebek birleştirerek ikinci bir renk getirecek.

Açık mutfak ve renkli popüler
© HEDEF

Pop renkleri bulunan bir mutfak

Amatör pop tarzı ve dinamitle renkler? Sorun değil, ancak karışımlar konusunda dikkatli olun. Yine, tonlarının kartı oynayabilir, ama renkler çok mevcut olması ardından muhtemeldir. Mutfağınızda ile bağlantılı olarak oturma odası (veya yemek odası) çok güçlü renklere sahip değilse, punchy rengini cesaret. Risk çok büyük görünüyorsa, nötr tonu gidip Deco elemanları (nesneler, konteynerler, parlak renkli kare) hakkında yakalamak.

Açık tasarım ve düzenli bir mutfak
© Aviva Mutfak

mutfak tasarımı için hangi renkler?

oturma odası ve zarif hatları ve bazı tasarım sofistike ile ayırt edilirse, mutfak aynı grafik kodlarını kullanmak zorundadır. Ayrıca, zarif renkler (paslanmaz çelik ile mükemmel birleştirmek beyaz, siyah veya gri ile oyunların tonları) içeren bir mutfak üzerine bahse giriyorlar. Bu renkler hemen hemen tüm salon renk yapılandırmaları ile çalışmak olduğunu bilin.

endüstriyel mutfak
© Snaidero

endüstriyel bir ortam için

Kişisel salon kodları endüstriyel stil (mobilya ve beton malzemeleri, demir, metal, ahşap veya deri) içeriyor? Bu çok özel bir atmosfer ve güçlü malzemelerden ve antagonizma karışımları üzerinde oynamanın avantajını oldu. Hepsi - ya da hemen hemen - izin verilir. Sahte tuğla efektler cesaret, mineraller (örneğin arduvaz) ya da etkisi bakımından biraz yaşlı kırmızı itfaiyeci göre taş renkleri. Endüstriyel şık ambiyansı ve taze için, beyaz veya pearl gray düz alanların düşünüyorum.