Birkaç yıl için, mutfak ev yaşayan bir dolu, gerçek kalp haline gelmiştir. Ve tüm odalarda olduğu gibi, mobilya ve dekor demode gitmek muhtemeldir. tamamen değiştirmeden bir mutfağa daha çağdaş bir görünüm vermek için çözümleri çok sayıda şimdi vardır.

Eski bir mutfak mobilya

mutfaklar gelişinden önce, mutfak mobilyası genellikle marangozlar tarafından yapılmıştır. Şimdi sadelik ve rengi tercih Sağlam mutfaklar ve çalıştı. ahşap avantajı kolay, şeritli zımparalanmış ve lekeli veya tekrar boyanmış olmasıdır. her zevke uygun renk, mat veya saten sonsuz bir çeşitlilik vardır. Sonuç tatmin edicidir için, kapıları çıkarın ve ayrı ve eşit onları boyamak için çekmeceleri kaldırmak için en iyisidir.

Çalışma planı ve mutfak zemini

Çalışma planı birçok gündelik hasarlardan tabi mutfakta önemli bir parçasıdır. o kiremitli ise, zemin kapsayacak şekilde özel boyalar vardır. Ama onlar oldukça kırılgandır. Daha iyi duvar karoları kullanımlarını kitap. Reçine, daha güçlü ve belki de renkli, mevcut zemin üzerine yerleştirilebilir. Son olarak, (nihai boy izin varsa) eski doğrudan düzeltmek için yeni bir çalışma planı seçebilir. Birçok laminat bakımı kolaydır vardır. Daha doğal bir görünüm için, ayrıca ham (en zayıf) bırakın veya vernik seçebilir çeşitli ağaç türlerinin birçok iş planlarını bulacaksınız. Duvar karoları boyalı, ama bir sanayi tarzı için ahşap bir credenza, laminat veya metalle kaplanabilir.