Kişisel bakır mutfak eşyaları n&# 039; güzel olarak hiç

Bakır mutfak eşyaları hala mutfaklarda alakalı. Ve iyi bir nedenle! Bu ... iyi yesteryear mutfaklar cazibesini temsil edilen malzemelerden biri çok parlak sağladı. özgünlük onurlandırmak için olduğundan, bize bakır öğeleri temizlemek için basit ve etkili üç hileler büyükanne, dönelim.

kabartma tozu ile Shining pirinç

soda ve taze sıkılmış limon suyu Kabartma: Bu sublimate tava, mutfak eşyaları ve bakır öğeleri için kazanan bir kombinasyonudur. Bu karışım ile emdirilmiş bez sonra, kabartma tozu çizmeyin ve çizilmiyor çünkü korkmadan incik boncuk ve aksesuarları bakır ovalayın. Son olarak, temiz, yumuşak bir bezle tamamen kurumuş. Cilalı etkisi garantili! Kişisel aksesuarlar gerçekten orijinal güzelliği kavuştular.

sirke ve tuz ile pirinç Shining

İkinci uç pirinç için parlaklık geri hatırlamak için bir sirke batırılmış havlu (60 mi) ve toz haline getirilmiş bir tuzu (bir çorba kaşığı) ile kullanılarak mat yamalar ovmak etmektir. daha sonra su ve kurutulmuş bütün ile iyice çalkalandı. Görev tamamlandı!

limon ve tuz ile pirinç Shining

bakır canlandırmak için, bir gaz yıkayıcı olarak yarım limon kullanabilirsiniz. serpilir tuz hamuru sonra, sadece sıkıcı yerleri ovmak: limon asidi ve tuzu aşındırıcı anında ortaya çıkan etkisi. Son olarak, durulama adımı gereklidir.