Sabit veya mobil monoblok klima hiçbir dış ünite gerektirir ve bölünmüş hava yüklemeden en az iki üniteden oluşur daha çok daha basit hale getirir. Bir radyatörün daha büyük olmayan klima parça yüklemek için sadece kadar kolaydır.

Monoblok klimanın yerinin seçimi

klimanız parçasını yüklemeden önce, ilk Doğru konumu seçtiğinizden emin olun. Mobil klimalar için, seçim revize edilebilir. Diğerleri için, senin komşuları için içeride değil, aynı zamanda sizin için bu tip cihazlardan tarafından üretilen gürültüyü düşünüyorum. Bazı modellerde bu sınırlamaya çalışıyoruz rağmen kolaylık yanında, ayrıca, ambalajlı klima çirkin bir görünüme düşünüyorum. Nihayet bir ısı kaynağına yakın bir monoblok Klimayı kurmaktan kaçının.

Monoblok klimanın montajı

Montaj sırasında, bakım ve dikkat ile egzoz borusuna, bir paketlenmiş klima ana elemanı işlemek için emin olun. Bu kılıf veya tahliye borusu bir pencere ya da sıcak hava boşaltılmasına olanak sağlamak üzere kayar bir pencere içinden geçirilmiş olması gerekir. Çok kısa kanıtlıyor eğer kılıfı uzatmak için tavsiye edilmez. Sonra klima için başka bir konum seçin. Her zaman Estetik bir nokta, daha sonra egzoz kanalını geçmesi için bir pencere, bir kesme (kısmi) temin etmek üzere uygun olabilir.