masa dekor yolda girdi!

Bayanlar ve baylar, doğum günü masada gösteri zamanı! Renkli balonlar, performans hayvanlar, sirk teması bizim küçük Darling'ler D-Day dekor davet edilir, binlerce, karton çadırı yıldız. ilham mı gerekiyor? alışveriş seçimlerine göz atın!

doğum günü masaya sirkin büyülü atmosferini rezonansa sayıların sağlıklı bir doz kırmızı halıyı serin ve hazırlayın! kırmızı ve beyaz perdeler anımsatan başkentlerini çizgili büyük levha koyarak başlayın. Ardından, tablonun art arda veya dikey olarak bütün uzunluğu boyunca bir yıldız koşucu açın.

Daha sonra bulaşıkları ekleme zamanı oldu! Biz sevgi tabak ve tam sayısının renkli balonlar ve hayvan desenleri ile eğlenirken kağıt bardak biz. Sen, tercihen plakanın (ikincisi dekorasyonunu gizlemek için değil) 'de, oldukça parlak kağıt havluyu ekleyebilir.

yerinde yemekler sonra, yolda girişlerini yapmak aksesuar sizde. merkez tablosunda, ertelemek gerek, bu bir döner büyük çadır kartona tabii ki. Yan mark-up, biz filler, aslanlar ve kaplanlar tünemeye alışık hangi sarı ve kırmızı blokların fikrini seviyorum.

Son olarak, eğer isterseniz, masa etrafında tüm parti temasını saygılı bayrakları bir çelenk yükleyin.

seçim tablosu sirk dekorasyon

1. eski masa örtüsü Sirk Annikids.com / 2. Cirque odak olarak € 4.50 Izdéguiz / 3 köprü sirk kadranının, / 4 Deco Gogo'nun 2.59 € olarak € 6.50 . 10,90 € 8 Sirk plakaları, 3.90 Dreams € ve / 5. 20 peçeteler Sirk, deco Passion 3.99 € Wonders grubu / 6. kanal Yıldız Luna Park Annikids.com / 7. Wesco Aile / 8 de doğum günü seti sirk € 25.80 Hayaller ve Wonders'ta 8 bardak sirke € 3.50 kümesi