Zamanla, bir ev veya daire duvar ve tavanlar çatlayabilir. boya daha fazla, fırça inme sonra gerçekten etkili olduğundan emin olmak için bir iz mühürlemek için gereklidir.

Bir duvarda bir çatlak Boucher ...

[Sözlüğü: 29] başlamadan önce ve duvar macun temizliği, branda ile zemin ve kaideler korumak önemlidir. İlk çatlak etrafında soyulması boya kazımak ve bol su ile duvar yıkama ve Aziz Marc gibi alkali bazı mümkünse: Sonra, iki aşamada duvarlarını temizleyin. Daha sonra kaplamanın yapışmasmm geliştirilmesi için, mühürlemek ve bir fırça ile delik nemlendirmek gereken çatlak büyütmek için uygundur. Faz [sözlüğü: 29] sonra, bir palet ile kaplama uygulamak zamanıdır. Uygulama mühürlemek için delik boyunca çapraz fazla kaplama, demirin çıkarılması için, daha sonra çatlak yönünde olması ve olmalıdır. Tabakalar, kuru, zımpara duvar boyama önce tamir düzeltir.

tavanda bir çatlak Boucher ...

bir çatlak tavana görünüyorsa, toprağın korunması ve süzülür sonra kaplamayı sormak gerekir. duvar ise, hamur yapışmasını sağlamak için çatlak uzatmak için tavsiye edilir. Ama sınırlar, belirli bir özelliğe sahiptir: çatlaklar geliştirebilir, etkisiz bir kaplama yapmak, yeniden sonra kapatır. Bunu önlemek için, bir elastik basma kaplamanın birinci tabakaya bağlanmış ve daha sonra kaplanabilir. Daha sonra, boya inme tavana geri yüklenebilir.