Adanmış atölyeler ve etkinlikler ekranda şakacı ürünlerini keşfedecek

Yeni sezonu ile Paris Fuarı'nda düzenlediği 10 Sonbahar Fuarı'na geliyor. Fuarın bu sayısı 1 Kasım 2015 Ekim 23 den Paris Expo Porte de Versailles gerçekleştirilecek ve en az 300 markalar ziyaretçi eğilimleri gastronomi, dekorasyon açısından düşmek göstermek için orada olacak, refahı, macera ve yenilik. Yeni bu yıl, Sonbahar Fuarı Yenilik Büyük Ödülü başlattı "akıllı & günlüğe" yarışmada en iyi yeniliklerden dört teması endişe işaretleri dan ödüllendirecektir. Bu olayın Sunum ayrıntıları.

buraya tıklayarak Sonbahar Fair için davetiye indirin!

eğlenceli bir alışveriş için Atölyeler ve faaliyetler

onuncu baskısında için Sonbahar Fuarı onları şakacı 300 işaretleri tarafından görüntülenen ürünleri keşfetmek yapacak her sektör, atölyeler ve özel animasyonlar kalbi sunarak ziyaretçilere onurunu sunmaktadır. bölüm "Evde iyi yaşamak "ve herkes profesyonel bir dekoratör tavsiyesi yararlanabilir bir koçluk atölye dekor sunacak.

  • Deco.fr animasyon ortağı "Deco koçluk & 3D deneyimi"

  • Onların iç çalışmaları için Sonbahar Fuarı ziyaretçi koçları: dakika ücretsiz kişiselleştirilmiş danışmanlık deco olsun 30'da. Planların, fotoğraflarınız ve tüm sorularla gel! Kişisel arzuları, korkularınızı, bütçenizi, evinizin yapılandırma, her şey sonuç beklentilerinizi karşılamak sağlamak için incelenip edilebilir. Kayıt site ve www.foiredautomne.fr sitede bulunuyor.

sosyal yan bölümü "Kendine dikkat" spot tüm kadınları kapsayan farklı temalar üzerinde günlük atölye sunacak. süper bebekler, yuvarlak, ellili, elbette habis, gelinler, serin ninelerin, geekettes ve hayranları, çocukların hesabını bulacaksınız. Erkekler onlar için bir boşluk bu yıl yaratılması sol olmayacak: "Erkekler Köşe".

Seyahat ve gastronomi

bölüm "dünyayı keşfedin" uzmanlık ve kültürlerin bir dünya turuna sunarak Güz Fuarının ziyaretçileri yolculuk yaptı. Bu onuncu baskısında, bir sürpriz hedef on gün boyunca onur duyacağız ve özel şovlar ve eğlence düzenlenecektir. Etkinlikte ayrıca uzaya açılan bir tat kaçış sunmaktadır "mest olmak" nerede çocuklar ve yetişkinler atölye çeşitli farklı mutfakları hakkında bilgi edinebilir. hayallerindeki mutfak yenilemek isteyenler için, mutfak tasarımcıları kendi seçimleri onlara rehberlik bulunacaktır.

Yenilik İlk Büyük Ödül

Bu Güz Fuarının bu onuncu baskısının büyük bir yenilik, alandır "Keşfedin ve Yenilik" Yenilik Büyük Ödül tarafından seçilen tüm nesneleri sergileyen "akıllı & Bağlı "(veya GPI). Onlar da satışa sunulacak. Bu yarışma için, şirketlerin profesyonel gazeteciler önceden tanımlanmış dört kategoriye ait yenilikçi bir ürün oluşan bir jüri boyun. Nesne bu nedenle aşağıdaki temalar bağlı olmalıdır: Tüketici elektroniği, "akıllı ev", Rahatlık ve sağlık veya bağlı giyilebilir (mobil teknolojisi). Bu jüri irade ödülü kazananlara dört ödül müzakere eder ve edeceğini 23 Ekim'de, fuarın ilk günü. GPI Bu ilk baskısı teknoloji katılımcı Sonbahar Fuarı sunmaktadır geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Devamı:

Tarihler: 23 Ekim 1 Kasım 2015

Yer: Paris Expo Porte de Versailles - Salon 2.2, 2.3 ve 3

Saat: 10:00-19h Pazar, 1 Kasım dahil

http://www.foiredautomne.fr/