Neden beton çatı? Beton muhtemelen en iyi ses yalıtımı ve aynı zamanda mükemmel bir ısı yalıtkan olduğunu çünkü.

beton kiremitler

Beton karolar olağanüstü dayanıklılık sunar. Bu kum, kil, kireç taşı ve mineral pigmentler yapılmış bir kompozit malzemedir. Onlar kil kiremit taklit. kalıplarda imal edilen her zaman için kullanılan beton fayans homojen fayans sahiptir. Ne UV ne de donma veya deniz tuzu ya da kirlilik, bu fayans değiştirmez. Uzun zamandır beton karolar eksikliği zamanla renk kaybı oldu. Bu son nesil çinileri ile durum böyle değil.

Somut bir çatı Uygulanması

çatı eğimi daha az ya da% 40 eşitse, bir beton tavan montaj aşaması güverte uygulanması benzerdir. sen olduğunu sorarsanız eğimi dikkate almayı unutmayın. eğimi% 40'ın üzerinde ise, düşük kirişler kayma riskini önlemek için bloke edilmesini sağlamalıdır.

Beton Çatı: hatalardan kaçınmak için

senin beton çatı düz ise, yalıtım hep dışarıdan değil, içerde. Ciddi kazalara neden çöker somut çatının ana riski. Kararını vermeden Yani önce sizin temeller somut çatının yükü destekleyecek kadar güçlü olduğundan emin kılar, böylece bir uzman (mimar veya proje yöneticisi) başvurun. en modern ama aşırı pahalı teknikleri kullanmak dışında Genel olarak, bir beton tavan, en az yirmi santimetre arasında bir kalınlığa gerektirir.