Organize depolama

Zaten oyuncakları depolamak veya belgeleri düzenlemek için ofiste çocukların odasında bunları kullanarak alışkanlığı varsa, kutuları da giyim için bugün akıllı depolama kullanılmaktadır. sıralama ve bizim dolaplar ve bizim rahat içinde küçük bir boşluk kazanmak için ideal olan yeni pratik ve dekor deposu bulunmaktadır. Kalp vuruş bizim modellerine odaklanın.

Bizim dolapları ve dolaplar hep giysi saklamak için optimize edilmemiştir. Neyse ki, şimdi bizi birlikte gidip davaları pekiştirmek için izin habis gibi güzel kutu bulun. çorap külot üzerinde karışacak, eşarplar artık orta kapaklar kaybeder ve mayolar kış giyim ile yaşamak zorunda olmayacaktır.

Senden önce bilin, bir dolaba veya çekmeceye kayma için doğru boyutta herhangi karton veya plastik kutu seçmek mümkündür. Eğer belirgin kutuları izin olacaksa, güzel renklerle desenli kutular lehine.

Gerçekten giyim adanmış kutular arıyoruz yerine varsa, Impact önerdiği modelleri seveceksiniz. Kayışlar, eşarplar, tayt, iç çamaşırı ... Her giysi ona adanmış bir kutu içinde uyuyor.

seçim deco saklama kutuları

1. saklama kutusu My Etkisini, Delamaison / 2. iki kutu VINTAGE ANA karton içinde 9.50 € Eşarplar Maisons du Monde / 3. Ikea'dan kapak PALLRA kutu, € 12,99 at 17.98 € / 4 H de HEMA / 5. saklama kutusu saman € 9.99 kapağa € 4.50 kutu&H Ev / 6. saklama kutusu Zara Home / 8. bölümlere saklama kutusu Mini Labo Benim Kayışlar Darbe, Delamaison / 7. çiçek baskı kutusuna 11,90 €, € 11.99 €, 16,90 yılında Decoclico

Videomuzu izleyin: 3 fikirleri depolama kutuları ile hayatı kolaylaştırmak için

DIY: 3 fikirler az 30 € daha depolama kutuları ile hayatı kolaylaştırmak için

Tüm hobi videoları